2020. február 22., szombat - Gerzson napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 71 72 [73]

2008 januári babák!

(Megtekintve 93834 alkalommal)
  • Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    Re: 2008 januári babák!
    « Válasz #1080 Dátum: 2010-07-19 20:39:06 »
    Sziasztok!

Marcsi köszi!

Mizujs lányok?Ma Milán először aludt ott a bölcsiben,nem volt vele gond,kicsit később aludt el mint a többi gyerek,és csak egy órát aludt,de nem sírt sem lefekvéskor,sem mikor megébredt,nagyon büszke voltam rá.Most szoktatom az ott alváshoz,mert lehet hogy lesz meló,szurkoljatok légyszíves hogy összejöjjön.Amúgy jól vagyunk,élvezem hogy nincs 36 fok,persze a gyerek egész nap medencézni akarna amitől meg már hülyét kapok.Hát most mást nem nagyon tudok írni,remélem mindenki jól van,Ági láttam hogy Eriknek kiütés lett a hátán,remélem már jobb szegénynek,és hogy nem fáj neki.Majd írj hogy mit mondott rá a doki.Legyetek jók,puszi mindenkinek,a manóknak főleg.

Verus
  • marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1081 Dátum: 2010-08-07 15:20:24 »
    Hello!

Csak egy gyors kép a manóról,amit lesz időm írok,puszi!

Marcsi

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1082 Dátum: 2010-10-13 19:02:20 »
    Ági!!!

Boldog születésnapot kívánok!!!
    Puszi:  :-* :-* :-*  Marcsi

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1083 Dátum: 2010-10-27 09:34:20 »
    Sziasztok? kivel miujsag? akarok mindig irni de eddig kinzott a hanyinger meg minden, az ikrek egex nap olik egymas a lakas szalad es neha meg fozni is nehezemre esik, de igerem +probalok jonni es irni!  a baba jol van, 65mm es fiunak nez ki -persze 2db lany nevunk van :-D -   irjatok! puszi!

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1084 Dátum: 2010-11-05 19:17:51 »
    Sziasztok!

De eltűnt itt mindenki!
    Sajnos nálunk baj történt két hete meghalt a Bálint nagypapája.Nagyon nehéz de az élet megy tovább nélküle bár mennyire is hiányzik nekünk.
    Mi amúgy jól vagyunk Bálint éppen olyan eleven és hisztis mint volt.Még mindig pelusa van hallani sem akar a biliről és a wc-ről sem.Én nem tudom mi lesz vele.Rengeteg verset és éneket mond imádja az ilyen 90 perces meséket.Napi négyszer nézzük a 101 kiskutyát a Tarzant a Verdákat és a többit.Már a könyökömön folynak ki a meséi.Kint van az összes foga és még mindig rossz evő!
    Ági !
    örülök hogy jól vagytok!Olyan édesek a gyerekek éppen egy fél órája néztem őket meg a Facebookon.Mennyi idős terhes vagy?Hogy viseled?Gondolom nem egyszerű két kis rosszcsont mellett.Mennek oviba?
    Verus!
    Remélem ti is jól vagytok!!!
    Olyan rossz hogy nem tudunk mostanában beszélgetni.Csak pár szót nagy ritkán az Msn-en.Kis-Katonám jól van?Bírja a bölcsit?És te hogy bírod a melót?Gondolom nagyon fáradt vagy!
    Olyan jó lenne már találkozni!!Nagyon hiányoztok!És olyan jó lenne valakivel egy kicsit beszélni!Remélem valamikor lesz rá lehetőségünk!Gyertek el ha tudtok!!
    Na most megyek!
    Legyetek jók és vigyázzatok magatokra különösen Ági a kis pocoklakóra!!!!
    Sok-sok puszi  :-* :-* :-* :-* :-*  Marcsi

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1085 Dátum: 2010-11-10 19:11:19 »
    Ági!!

Rékának Nagyon Boldog évnapot kívánok!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*    Marcsi

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1086 Dátum: 2010-11-11 09:18:23 »
    Sziasztok!  Marcsika reszvetem!    Koszi a koszontest!    Ne aggodj, Erik is kb 1 honapja pisil a bilibe, kakilni meg csak a pelusba de csak ejszakara van pelus kulonben.   Legkisebb is jol van bar hetvegen gorcsoltem de csak magneziumot kell sokat szednem. 19.en megyek dokihoz +AFP-re majd akkor kapok idopontot uh-ra. Az ikrek egyre tobbet jonnek magyarazni a hasamnak meg simizni a babat.   Oviba xtem nem veszik majd fel oket mert ha anyuka kistesoval otthon van akkor nem vexik fel a gyerekeket altalaban.        Verus! Boldog Szulinapot! hogy vagytok? mit melozol?    Pusz mindenkinek!

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1087 Dátum: 2010-11-11 15:07:16 »
    Verus!!

Boldog Szülinapot!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*     Marcsi

• viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #1088 Dátum: 2011-01-15 23:23:50 »
    Sziasztok lányok!

Élek ám még ;D Iwiwen szoktam nézni a képeiteket.Mekkorák már a manók!!El se hiszem,hogy Lili is már 3 éves,pedig most született.
    Gratulálok Egnes látom jön a tesó! ;D Nálunk is útban van ;) És tudod már mije van?Hogy fogják hívni?
    Én márc.25-re vagyok kiírva.Bendegúzunk lesz.Lili egyenlőre várja,de azt hiszem nem lesz könnyű vele.Mióta nagy a pocakom teljesen bele van nőve a fenekembe.Biztos érzi a vesztét. :D
    Lili  már több,mint egy éve bölcsis.Febr.22.-étől megy oviba.Nagyon szereti.Szerencsére nem volt semmi gond vele.Remélem az átszokással se lesz gond.Bár az biztos segít,hogy a szerelmével együtt mennek át az Olivérrel. ;D
    Tavasz óta szobatiszta bár éjszakára még kell pelus,mert annyit iszik,hogy muszáj.Nem tudom mikor fog leszokni.Bár ha meglesz a tesó,úgyis sűrűn fel fog kelni,majd talán akkor.
    Igyekszem majd még jönni.Ha megszülök biztos nem lesz rá se időm,se energiám :-\
    Jó éjszakát!

• viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #1089 Dátum: 2011-01-16 22:23:30 »
    Milánnak boldog 3.szülinapot kívánunk!Viri,Lili,Bendi

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1090 Dátum: 2011-01-19 17:29:55 »
    Sziaxtok!

Viri még egyszer gratula a kistesóhoz!Nálunk is fiú lesz, neve még nincs, a Hunor volt a nyerő régen de nem tudiom valahogy nem érzem jónak....

Verus Milánnak Boldog Szülinapot utólag!

Mi 5.én költözünk úgyh káosz az életem mert még megyek terheléses cukor vérvételre ami 2reggel zajlik, közben hulla vagyok bármsennyit pihenek és lassan kéne dobozolni..

most megyek mert vendég jön...

puszi!irjatok!

• viri25

• Kisded
    • **
    « Válasz #1091 Dátum: 2011-01-21 09:22:26 »
    Sziasztok!

Köszi Egnes és boldog névnapot!
    Nálunk már Lili is Bendegúz lett volna.Pontosabban Bálint Bendegúz,de ebből csak a Bendegúz maradt,mert így is elég hosszú.Szó volt még a Koppányról is,de maradtunk ennél.Ha lány lett volna akkor Nagy Maja Jázmin lett volna.
    Hát nem irigyellek a költözés miatt.Az még gyerek nélkül,nem terhesen is nehéz. :o
    Vigyázz magatokra!

Puszi

• viri25

• Kisded
    • **
    Re:2008 januári babák!
    « Válasz #1092 Dátum: 2012-11-04 15:25:30 »
    Sziasztok!

Látom én írtam ide utoljára lassan két éve :-) Kivel mi van?Ha van kedvetek írjatok!

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    Re:2008 januári babák!
    « Válasz #1093 Dátum: 2012-11-17 14:36:02 »
    Sziasztok!!!!!

De jó újra erre járni!Csajok mi történt veletek?Mindenki jól van?
    Írjatok magatokról!
    Puszi mindenkinek!Marcsi

Oldalak: 1 ... 71 72 [73]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media