2020. július 14., kedd - Örs, Stella napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73

2008 januári babák!

(Megtekintve 98731 alkalommal)
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    Re: 2008 januári babák!
    « Válasz #1065 Dátum: 2010-05-28 18:45:42 »
    Sziasztok! Verus jobbulast, ez nagyon durva! legalabb leorditottatok a fejet? Tegnap Enek is felxakadt a terde, xegenykem santikal.  Micimacka orulok h talalkoztunk a talin! Zafi meg xebb mint a kepeken! pux mkinek!

• Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1066 Dátum: 2010-06-01 11:46:28 »
    Sziasztok!

Gyors írok pár sort,meg panaszkodok egy kicsit a fiamról,mert mostanában annyira nem lehet vele bírni,hogy már teljesen kikészít.
    Hétfőn voltam a tramumán,átkötötték a kezem,pénteken megyek majd varrat szedésre,kicsit félek tőle,még sosem volt ilyenben részem.Na mindegy,majd csak túl élem.
    Rossz hogy nem igazán tudom használni,erre még rájön hogy Milán sem akar semmiben együtt működni,nem akar öltözni,enni,pelust cserélni,rohangál egész nap mint a mérgezett egér,tiszta zizi.Plusz még megint ilyen hülye idő is van,hogy még csak kimenni sem lehet.Meg amúgy is türelmetlenebb  vagyok vele,ez is biztos a helyzet miatt van..
    Amúgy jól vagyunk,hétfőn megy már újra bölcsődébe,már nagyon ráfér hogy ott legyen..Remélem senki nem beteg,mindenki jól van.Hiszti van egész nap,de brutális módon már nagyon kinőhetne belőle,mert unom!!!Na jó nem untatok senkit,legyetek jók,majd írjatok,puszi
  • marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1067 Dátum: 2010-06-01 13:50:57 »
    Sziasztok!!

Gyorsan írok pár sort mert nálunk iszonyatos világ van
    Cserélik az ablakokat,jön a villanyszerelőm délután holnap meg a festők.Kész káosz!
    Verus ne keseredj Bálint is dettó olyan mint a Milán.Én sem bírok vele.Egyre rosszabb!Ma már a valogára veretem!Nem bírom olyan hisztit rendez rúg,vág,üvölt,földön dobálja magát.
    Te nagyon vigyázz magadra!Pénteken szorítok érted és ígérem itt vége lesz mindennek megyünk hozzátok!!!!Komolyan!
    Ági!
    Ti hogy vagytok?
    Erik térde szép már?Nálatok is megy a hiszti?
    Mamád jól van?
    Na most megyek!
    Millió puszi mindenkinek!!!!

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1068 Dátum: 2010-06-03 22:36:43 »

Ági szavaztam a gyerekekre most az elsők!!!
             Szorítok nektek!!!!!!!

• Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1069 Dátum: 2010-06-16 13:27:16 »
    Sziasztok!

Remek,két hete megint nem írt ide senki..
    Mi jól vagyunk,most hál isten nem vagyunk betegek,a manó élvezi a bölcsődét,lassan kijelenthetem,hogy szeret menni.Enni továbbra sem eszik,bár most valahogy itthon sem,de szerintem a hátsó rágó fog az oka.Sokat dumál,néha túl sokat is,egész nap tele van kérdéssel,győzök értelmest választ adni neki..

Ági remélem Réka már jobban van,meggyógyult szépen.
    Amúgy jól vagytok,te is úgy el vagy tűnve?

Marcsi!
    Annyira jó hogy itt voltatok,Milán azóta is emleget titeket.
    Bálint hordja még a sisakot??Arany szíve..
    Annak már kevésbé örültem,hogy délután olyan hamar elmentetek,na majd legközelebb mi megyünk,és akkor több időnk lesz egymásra.
    Esténként bocs hogy nem vagyok msn-en,de sokszor a gyerekkel együtt beájulok,és kb 11 óra mire megébredek,akkor meg már a fenének sincs kedve itt ülni.De majd azért próbálok jönni.

Többiek remélem ti is jól vagytok,egy két ember olyan szinten el van tűnve,hogy szerintem hónapok óta nem írt egy sort sem,lehet már nem is látogatja az oldalt.
    Azért ha még igen,akkor írjatok már pár sort..
    Na most megyek,legyetek jók,puszi mindenkinek
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1070 Dátum: 2010-06-16 14:01:44 »
    Sziasztok!
    Verus örülök h Milán élvezi a bölcsit! minket elutasítottak az oviból úgyh maradok itthon. ne aggódj, az én gyerekeim sem exnek napok óta.
    R +gyógyult, de csak 2napig volt nagyon beteg, de akk fel sem kelt az ágyból. E most elöxör nem lett beteg, a dokink csodálkozott is.
    Kezed h van?
    Marcsi Ti h vagytok? vége a felújitásnak?
    megyek mert R nem akar aludni! irjatok ki h áll a bilivel +a hixtivel mert nalunk elkeserítő a helyzet!
    puszi!

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1071 Dátum: 2010-06-20 14:39:35 »
    Sziasztok!!!

Na itt vagyok én is bár már itt az ideje hogy jelentkezzem.Jól eltűnt mindenki már csak mi maradtunk hárman.Hova tűntek a többiek???
    Látogathatják még egyáltalán ezt az oldalt???
    Mi megvagyunk végeztünk a lakásfelújítással!!Már nem is bánom.Elég volt nagyon elfáradtunk de se baj szépek lettünk.
    Mi betegek vagyunk inden,Bálint apa és én is.Valahol megfáztunk.Remélem hamar kivásunk belőle.
    Agi!!
    Hogy-hogy elutasítottak az oviból???Örülök hogy Réka meggyógyult!!!A hiszti nálunk is megy ezerrel.Elfekszik a földön vagdalja magát és ha közelebb megyek még rúg is felém.Most fogom rácsukom az ajtót és 2 perc alatt abbahagyja.Nem kell vele foglalkozni és akkor nem teszi a valógát!!A biliről Bálint sem hajlandó hallani de még a wc szükitöről sem.Bemegy a szobájába utána megyek és azt mondja:-Menj ki innen mert kakilok.Na ehhez mit szóltok???l
    Verus!!
    Mi is nagyon örülünk hogy ott lehettünk nálatok.Köszönünk mindent!!!Remélem minél hamarabb találkozunk!!Bálint is sokat emleget benneteket állandóan a Milán képét mutogatja és mondja:-Menni anya Milánhoz!!!
    A sisakot egyfolytában hordja le se veszi szinte a fejéről.De arról hallani sem akar hogy ha jöttök vissza kell adni Milánnak.A válasza nem adom az enyém.Majd legfeljebb veszek egyet helyette.Nem tudok mit csinálni.
    Hogy vagytok egyébként??
    Meséljetek mi történt veletek!!
    Most megyek,legyetek jók,vigyázzatok magatokra!!
    Puszi:Marcsi

• Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1072 Dátum: 2010-06-20 21:41:22 »
    Hello Ági,Marcsika!

Úgy gondolom,hogy már csak nektek írok,más nem jár ide,ha mégis hát bocsánat,és vegye úgy hogy köszöntem neki is.
    Milán szerdán benyelt valami vírust,éjjel hányt meg volt egy kis láza,így csütörtökön elvittem dokihoz,holnap vissza,és talán kedden újra bölcsőde.Amúgy már jól van,semmi baja a rosszaságon,akaratosságon kívül.
    Hiszti nálunk is van,nagyon sok,iszonyú hamar bőg mindenen,egyfolytában egyedül akar csinálni mindent,sok minden meg is van neki engedve (sajnos) és most már baromi nehéz neki parancsolni.Ha üvölt én is berakom a szobába,becsukom az ajtót és ha abbahagyta a visítást és lenyugodott akkor kijön,bár nálunk azért több mint öt perc..
    Bilit nem használunk,wc szűkítőt igen,de még nem magától,még mindig csak pelus cserénél.néha leveszem róla a pelust délután ha jó idő van,de annyira nem élvezi a helyzetet,általában be is megy a pisi,persze utána már szól.Hogy mikor leszünk szobatiszták hát nem tudom..A kaki meg csak a pelusba,a wcről egyáltalán nem akar hallani.

Ági mi az hogy nem mehetnek a gyerekek oviba?Már most be akartad őket adni,vagy csak még be íratni?És mikortól mentek volna?És esetleg egy másik intézményben ha megpróbálod?Örülök hogy Réka már jobban van,és hogy Erik nem lett beteg.
    A kezem már szépen összeforrt,már csak ezt a hülye időt érzem meg vele.

Marcsi nem felejtettem el a képet,csak este jött a Csabi és el dumáltuk az időt,és este már nem volt kedvem ide ülni és ezzel foglalkozni,de a héten mindenképpen megcsinálom.Örülök hogy a drágám hordja a sisakot,a fiam amúgy sem hordta,legalább valaki hasznát veszi.Dehogy veszel másikat,majd ha igényeli tőlem kap egy újat,bár nem hiszem hogy szükség lesz rá.Mondd csak meg a fiadnak,hogy gyertek csak,fiam is vár nagyon titeket.Meg persze én is.

Amúgy ma hulla vagyok,udvart rendeztünk,fűnyírás,pakolás stb..Na meg persze Milán is egész nap láb alatt volt,nem volt egyszerű haladni.Egyébként minden okés,megvagyok nincs semmi extra dolog.
    Na megyek is mert késő van,és még mecset is kéne nézni..
    Legyetek jók,puszi mindenkinek,és legalább mi írjunk egymásnak,ne halljon már ki a fórum teljesen.

Puszi:Verus
  • marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1073 Dátum: 2010-07-13 14:50:51 »
    Sziasztok!!!

Gondoltam erőt veszek ebben a melegben magamon és írok pár sort nem szeretném ha teljesen meghalna ez a topic.Verusnak igaza van tényleg már csak hárman látogatjuk.
    Hogy vagytok ???
    Ági!!
    Réka és Erik hogy van??Hogy bírjátok ebben a melegben??Hisztivel hogy álltok?Tombol még  hiszti korszak?És a bilivel mi a nagy helyzet??Tényleg miért nem mehetnek a gyerekek oviba?Ez hogy van felétek?Ennyi kérdés mi.
    Verus!!
    Remélem veletek is rendben van minden,nem vagytok betegek!Rólad azért tudok nagyjából mindent azért sikerül egymást elcsípnünk msn-en.Bálint totál rá van kattanva a nyaralásra állandóan a fiadhoz akar menni.Én nem tudom hogy mi lesz ezekkel.Az igazat megvalva már én is nagyon várom.
    Mi megvagyunk.Szenvedünk ebben a melegben.Bálint is sokat fent van éjjelente.Sokat iszik enni nem akar.A bili még mindig tabu téma nála.Megmondja hogy kakilni megy de a pelusba végzi el a dolgát.Hogy mikor lesz szobatiszta nem tudom.Hiszti van nála is.Hiába öntöm szembe vízzel az sem használ.Eddig ami a leghatásosabb nála hogy beteszem a szobájába és becsukom az ajtót.Általában 3-4 perc alatt megunja és kijön mintha mi sem történt volna.
    Na most gyorsan csak ennyi tellett tőlem!
    Legyetek jók nagyon vigyázzatok magatokra és a törpékre is!
        Sok.sok puszi:Marcsi

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1074 Dátum: 2010-07-14 14:11:43 »
    Ági!!!

Boldog hófordulót a törpéknek!!!!!!

Puszi:Marcsi

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1075 Dátum: 2010-07-14 15:17:05 »
    Sziasztok! koxi a koxontest!    minden nap akarok irni, de picit faradt vok mire nethez jutok es mar nincs kedvem irni.    Kibekultunk 26.an a manok Apajaval ugyh o is itt lakik velunk. R egex nap bilizik, nagyon ritkan ker pelust, setahoz +ejxakara adok ra. E egex nap pelusban van, ha olyanja van levexi a pelut es pisil a bilibe de tok hangulatfuggo nala.  Borzalmasak lettek, egex nap csipik, harapjak, karmoljak 1mast, tegnap engem gyilkoltak egex este, R siman belemrugott mert nem tetxett neki h raxoltam. +int marha anyasak, E uvolt ha kimegyek a xobabol. Vettem nekik medencet az erkelyre, abban toltik a fel napot mert rettenet meleg van az utcan, csak reggel lehet jatxozni.     Ti h vagytok?  Verus melo, kezed?  Marcsi a felujitasnak vege?   ja ovi: helyhiany miatt elutasitottak (+ azert mert en 6evig kapok gyest meg nem adtam boritekot az ovi vezetonek)  jovore ujra probalom, de nem remenykedek mert 5eves kortol kotelezo az ovi. Mek mert gyilok van.. Pux!

• Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1076 Dátum: 2010-07-14 21:53:55 »
    Sziasztok!

Gyors van egy kis időm,én is készülök már hetek óta de vagy kedvem,vagy energiám nincs a gép elé ülni.Ez a meleg kiszív engem is.Amúgy mi jól vagyunk,még járunk bölsibe,augusztusban lesz leállás,akkor egész hónapban itthon lesz,nem is tudom mi lesz vele,már nagyon szeret ott lenni,reggel sem kel könyörögni hogy ébredjen,csak mondom hogy megyünk bölcsibe,és már ki is dobta az ágy.Viszont enni továbbra sem eszik semmit,és erre persze még büszke is.A múlt héten nem fért a bőrébe,már rettegtem érte menni,hogy az én drága gyerekem már megint mit is művelt.Annyira nem vészes,néha húzza a lányok haját,meg kiveszi belőle a csatot.nem akar az asztalnál ülni,amíg a többi gyerek végez meg hasonlók.Délutánonként egész nap pancsolás van,itthon egyedül illetve velem annyira nem élvezi,bezzeg a szomszédban ahol van egy csomó gyerek na az már jöhet..Pár napja délután nincs rajta pelus,szépen pisil egyedül,tetszik neki,hogy jó messzire tud pisilni..Persze néha előfordulnak még balesetek,de én nem sürgetem.Kaka viszont csak a pelusba megy,wcről hallani sem akar.Mi ha megyünk valahová és persze még alváskor is van pelus.Hiszti???Na az meg főleg van.Na meg az én,én akarom,és egyedül,korszak is.
    Ha hisztizik,üvölt,toporzékol,azt csak a szobában teheti,megfogom beviszem,behajtom az ajtót,megkérem ha befejezte és lenyugodott,jöjjön ki.Kb öt perc és ki szokott jönni.A másik amitől már néha az agyvérzés kerülget az a miért????????? kérdés..Egész nap ezt hallom tőle.Miért ez,miért az,ez ki az ki,mit csinál,miért csinálja,hogyan csinálja...Kész..Nálatok is megy ez?

Ági örülök hogy kibékültetek a pároddal,a gyerekeknek is nagyon jó hogy ott van az apjuk,lesz idő bepótolni az a sok időt amíg távol volt tőletek.Remélem most már semmi gáz nem lesz,és sokáig boldog család lesztek.Munka sajnos még nincs,nem tudom mikor lesz,lehet hogy soha..A kezem nagyon szépen összeforrt,csak néha fáj,ha valami hülye idő jön.Ja amúgy a fiam nekem is verekszik,egyik nap úgy megtépte a hajam,hogy azt hittem a fejbőröm is jön vele.Bevallom én ilyenkor rácsapok a kezére,azért álljon már meg a nászmenet..És utána még bocsánatot is kell hogy kérjen,és megígéri hogy többet nem tesz ilyet.Helyjel közzel működik is.

Marcsi még mindig nem tudom elhinni,hogy együtt megyünk nyaralni,már annyira várom,pedig még olyan messze van.Remélem hogy nagyon jó lesz.most neked hirtelen nem is tudok mit írni,hisz délután beszéltünk msn-en.Inkább el is köszönök mindenkitől,megyek veszek egy jó hideg zuhanyt.hulla vagyok ma is.
    Legyetek jók,puszi mindenkinek,és jelentkezzünk már egy kicsit gyakrabban,legalább így mi hárman.
    Na bocsi hogy hosszú lettem,csók a családnak.

Verus
  • marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1077 Dátum: 2010-07-17 16:01:38 »
    Milánnak Nagyon Boldog 2.5 szülinapot!!!!!

• Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1078 Dátum: 2010-07-17 22:01:07 »
    Marcsika!

köszi szépen,aranyos vagy.
    most nem futja többre csajok,ki vagyok már ettől a melegtől,majd egyik nap írok,jól vagyunk amúgy csak már essen az eső végre!!!!
    puszi mindenkinek!
    Verus
  • marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1079 Dátum: 2010-07-19 14:46:44 »
    Verus!!

Boldog Házassági Évfordulót!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?