2020. július 10., péntek - Amália napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73

2008 januári babák!

(Megtekintve 98610 alkalommal)
  • marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    Re: 2008 januári babák!
    « Válasz #1050 Dátum: 2010-04-28 21:58:25 »
    Sziasztok!!

Ági!
    Köszönöm a gratulációt minden nap szavazok a kis tündéreidre.Ne izgulj nálunk is megy a hiszti ezerrel.És ugyan úgy mint nálatok.Addig semmi probléma míg kint vagyunk de ha eljön az idő hogy be kell jönni akkor kezdődik a műsor.Rúg,vág,elfekszik földön csinálja a feszültséget.Nálad meg gondolom még rosszabb két gyerekkel.
    Verus!!
    Ti jól vagytok?
    Meggyógyultatok?
    A lábaddal mi van?
    Kerestelek már msn-en is de totál eltűntél.Olyan jó lenne már egy kicsit dumcsizni.
    Mi jól vagyunk.A kaki dolgok talán kezdődnek helyre állni,de jövő héten pénteken jön a gyerekorvos beszélek vele.
    Na most megyek,jó éjt mindenkinek!!
         :-* :-* :-*   Marcsi

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1051 Dátum: 2010-04-29 13:25:45 »
    Ági!!

A 18.heti versenyre én is feltettem Bálintot!!
     :-* :-* :-*

• Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1052 Dátum: 2010-05-02 13:33:38 »
    Sziasztok!

Vagyok én is,csak sűrű volt a hét,anyák napja a bölcsődében,másnap ballagás,közben még újra dokihoz is mentem a manóval,mert ismét beteg,szerencsére nem komoly,de a héten megint nem megy bölcsődébe,aminek nagyon örül..
    Ebben a 4 napban amikor ment,folyton ment a cirkusz,hogy ő nem akar menni,vigyem haza meg hasonlók.Este meg már nincs kedvem írni,hulla vagyok.
    Mostanában egész jó gyerek,bár hiszti nálunk is van,főleg ha vége a kint létnek!!
    A beszéd is sokat fejlődött,már nagyon sok mindent mond,pelus még mindig van,és még lesz is amíg nincs itt az igazi jó idő.
    Tegnap majálisozni voltunk,jó volt,de iszonyú drága minden,kész rablás amit elkérnek mindenért.Majd teszek fel iwiwre képeket.
    Remélem mindenki jól van,bocs hogy most nem írok mindenkinek,még ezer a dolgom,így is csak gyors beugrottam.
    Sok puszi a gyerkőcöknek is.

Sziasztok
  • marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1053 Dátum: 2010-05-03 15:21:06 »
    Legyetek kedvesek szavazzatok Bálintra!!

http://www.beautifulbaby.*****/picview.php?prt=665944&gid=2684519&index=14&voted=true

Köszi

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1054 Dátum: 2010-05-05 14:27:24 »
    Csajszik mi van merre vagytok??????????
    Totál elvagytok tűnve!!!
    Vera!!
    Milán hogy van?
    És a te lábad?
    Majd valamikor megyünk de ezek a hetek nagyon zűrösek.Apu évfordulója 11-én,15-én lakodalom,16-án keresztfiam szülinapja és még köztesen egy csomó dolog ami fel van írva a naptárba.Komolyan mondom örültek háza!!!
    Ági!!
    Ti hogy vagytok?
    Nem vagytok betegek?
    A hisztivel hogy álltok?

Jaj és hogy telt az anyák napja????
    Nálunk egy tündér volt a Bálint.Mindenkinek osztotta az orchideát és a fényképet.Mondta---Boldog anyák napját   és képzeljétek mikor odaadta a virágot megjegyezte mindenkinek------Szép virág!!
    Olyan kis édes volt.
    Na most megyek ha van egy kis időtök írjatok!!
    És legyetek szívesek szavazzatok Bálintra!!
    Köszönjük!!
    Millió puszi!!!              Marcsi

http://www.beautifulbaby.*****/picview.php?prt=665944&gid=2684519&index=14

• Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1055 Dátum: 2010-05-05 17:32:05 »
    Marcsi! xavaztam Balintra, de 2 napja nem tudok! csak 1x lehet? majd ha lex idom jovok, jol vagyunk csak nekem jottek oxe a dolgok picit.. Pux!

• marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1056 Dátum: 2010-05-05 22:10:12 »
    KÖSZÖNÖM!!!!! 

PUSZI

• Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1057 Dátum: 2010-05-05 22:20:51 »
    Hello Csajok!

Vagyok én is,olvasok is mindig,csak estére hulla vagyok és nincs kedvem semmihez sem.
    Most van pár perc szabadidőm,így gyorsan írok pár sort.
    Anyák napja jó volt,reggel mentünk a manóval a sok virágért,aztán szétosztottuk a mamáknak,meg a dédinek is.Már napok óta mondtam neki,hogy ha odaadja a virágot,mondja azt hogy mama/dédi nagyon szeretlek,köszönök neked mindent.És utána odaadja a virágot,és nagy puszi.Ez így is volt,annyira aranyos volt,még meg is könnyeztem,hogy milyen okos nagy fiam van már.Persze a mamák ugyan úgy.Apja egész nap dolgozott,így én a kertből kaptam virágot,örültem annak is...Nekem is mondta hogy szeret.Édes szíve!!!
    Amúgy már kezd jobban lenni,bár még azért köhög rendesen.Holnap reggel megyünk vissza a dokihoz,remélem hétfőn újra bölcsőde,bár már most mondja hogy nem akar menni.Most pár napig biztos megint lesz jó pár könnycsepp reggel.
    Egyik nap délelőtt levettem róla a pelust,csak bugyi volt rajta,kértem hogy szóljon ha pisilni kell,egyenlőre nem jött össze,kétszer is bepisilt a délelőtt folyamán,pedig vagy 5 percenként kérdeztem,hogy nem e kell pisilni.Aztán adtam rá pelust,mert egy nem volt itthon több kis bugyim,kettő mondta hogy kakilni kell,és azt meg amúgy is csak a pelusba hajlandó végezni.Úgyhogy egyik nap elmegyek és veszek jó pár kis bugyit,hogy bőven legyen itthon..
    A másik ami érdekelne hogy nálatok nem tart a mi ez korszak?????
    Nálunk már nem is tudom mióta megy,egyfolytában mindenre,hogy anya,apa ez mi?Az mi?Már estére zsong a fejem néha.Szerintetek ez megelőzi a miért korszakot?
    Tudjátok ez a sok jó kérdés hogy miért kék az ég,miért zöld a fű és ehhez hasonlók..
    Már alig várom..
    május 1-én kint voltunk majálison,ezzel még nincs is gond,egyik szomszéd kislány ivott ilyen szívószálas kis üdítőt kellet persze a fiamnak is.Egész eddig nem foglalkozott ilyenekkel,hiába vettem neki.Most viszont rákapott a dologra,úgy látszik rájött a technikára,vagy nem tudom,de azóta egy nap háromszor is kérne,ha rajta múlna a dolog..Na az úgy egy kicsit húzós lenne,így most napi egyben állapodtunk meg.
    A lábam lassan javul,többet kéne vele pihenni,de nem lehet.
    Remélem mindenki jól van,kerüljetek elő.többen is el vagytok tűnve,nem személyeskedek,úgy is tudja mindenki hogy ki írt régen.
    Ági szedd össze magad,és gyere!!!
    Marcsi a legfontosabb,mi volt a dokinál,ki is ment a fejemből,hogy már szerda van..
    Tessék mesélni..
    Puszi és legyetek jók,szióka
  • Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1058 Dátum: 2010-05-18 09:12:19 »
    Sziasztok!

Hát nagyon durva hogy ide 13!!!!!!!!!!napja nem bírt senki egy sort sem írni...
    Eriknek boldog névnapot!

Egyébként jól vagyunk,majd írok ha lesz kinek!!
    Legyetek jók,puszi és ha lehet kerüljön már elő mindenki...
    Puszi
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1059 Dátum: 2010-05-18 10:00:24 »
    Sziasztok!  Koxi Verus a kishercegem neveben!  minden nap akarok irni, de mindig kozbejon vmi. Csutortokon lex 2hete h xenvedek a fogammal, 3x gyokerkezeltek es vegul mult csutortokon kihuztak. 3x tort bele, azota 3 fogdarabot xedtem ki, de van meg1, de nem tok vixamenni mert nincs aki vigyazzon az ordogokre. A 3.level cataflamomat xedem es alig exek. Raadasnak tegnap +indult Enek is 2foga ugyh fogaxatot nyithatok.  A hixti+ a vitak mindennaposak, de vegre R is bexel ugyh nagyjabol +ertem.  R a wcbe pisil, de ejxaka meg pelus van meg napkozben is a bizt.kedveert. E se a wcbe se a bilibe nem pipil.   Milannak hogy megy a bolcsi? melo van mar?   Marcsika ti hogy vagytok?  megyek mert krumplival kergetik 1mast az ebedloben, pux mkinek, +probalok surubben jonni igerem!

• Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1060 Dátum: 2010-05-18 10:15:23 »
    Hello!

Hát Ági jobbulást a fogadnak,én is tudom milyen az mikor fáj..A törpének is jön majd a hátsó foga,be van már eléggé duzzadva neki,de még nincs kint,egyenlőre nem zavarja!
    A bölcsőde egyenlőre megy,most már annyit nem alkudozik,bár néha még bepróbálkozik,de tudja hogy teljesen felesleges.Amúgy jól vagyunk,az esővel már a tököm tele van,hogy napok óta sehová nem tudunk menni,még jó hogy egész jól elvan bent is.Megkezdődött a thomas őrület is,most egész nap azt akarja nézni..Ember legyen a talpán aki bírja a sok hóbortot anyagilag.Nagyon sok mindent mond már,sokszor olyan jókat nevetünk rajta.Pisilni bele pisil a wc be,de pelus van még nappal és éjjel is.
    Enni a bölcsiben semmit nem eszik,mármint az ebédet nem,vagy csak max egy vagy két kanállal.Már meg sem lepődöm ha ezzel fogadnak..Munka még egyenlőre semmi nincs,nem is tudom hogy lesz-e egyáltalán valaha.
    Hiszti nálunk is van,meg a szokásos földnek verem magam is,remélem egyszer majd elmúlik ez is.
    Na jó nagy vonalakban ennyi,legyetek jók,puszi mindenkinek
  • marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1061 Dátum: 2010-05-19 14:34:35 »
    Sziasztok!!

Ági!!
    Igaz kicsit megkéstem de Eriknek nagyon boldog névnapot kívánok így utólag is.Kérlek Ági ne haragudj de nagyon elvoltam havazva az elmúlt 1 hétbe tegnap még a gép elé sem kerültem ide.Neked jobbulást kívánok tudom milyen szar dolog ha az ember a fogaival szenved.A legrosszabb fájdalom szerintem!!!Rékának gratulálok nagyon ügyes kis csaj!!!
    Verus!!!
    Milánnak is nagyon boldog névnapot kívánunk remélem hamarosan látni fogjuk egymást!!!
    Mi köszönjük megvagyunk zajlott az élet nálunk ezerrel!!
    Egy hete volt apunak a halálának a 7.évfordulója,csütörtökön könyvelőnél voltunk,pénteken futás tortáért és vittük a nászajándékot,szombaton lagziba voltunk,vasárnap a keresztfiam volt 7éves hétfőn és tegnap meg pihiztem,nagyon szoros volt az elmúlt hét ezért nem írtam ne haragudjatok!!!!!!!!!!
    A lagzi jó volt Bálint nagyon élvezte az egészet éjjel 1órakor hoztuk haza még a menyasszonyi táncot meg kellett várni mert ő is táncolni akart.Képzeljétek úgy hajtotta a csajokat azt hittük bepisilünk rajta.Táncolt velük pörgette őket haláli volt.Volt ott egy ugyan annyi idős kislány mint Bálint egy napon születtek a kis csaj 4 órával fiatalabb .A szülei fél 11 körül haza vitték hogy lefektetik 20 perc múlva hozták vissza mert azt mondta ő Bálintot a fiút akarja.Majd az iwiwre teszek képeket.
    A hiszti nálunk is megy ezerrel már nem bánnám ha elmúlna nagyon nehéz közben elviselni a rohamokat mikor földhöz vágja magát és üvölt ezerrel.Azt mondta nekem egy vezető ovo néni ez a legrosszabb kor.Majd abba hagyja.Remélem is mert iszonyat sokszor a műsora.
    A bili még mindig tabu téma hallani sem akar róla meg a wc-ről sem.Nem tudom hogy mi lesz.Ha ilyen marad az idő a bugyira esélyünk sem lesz.
    Bálint is mond már szinte mindent,sőt nagyon sokat énekelünk és mondókázunk követeli is.Szereti a meséket most a Nick Junioron a Dóra a mindene meg a Mini mentők.A Mini-maxot már annyira nem szereti.
    Na most abba hagyom nem untatlak benneteket.Ne haragudjatok hogy ilyen sokat írtam!
    Puszi mindenkinek!
    Vigyázzatok magatokra és a gyerekekre!
                         Marcsi

• Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1062 Dátum: 2010-05-20 10:05:46 »
    Sziasztok!

Ha nem bánjátok írok egy-két pár sort,most van időm,befejeztem a tornám,és alig bírok megmozdulni,így inkább leraktam a hátsom,és fárasztlak titeket.
    Ági remélem már nem fáj a fogad,amúgy a cataflammal azért óvatosan,elég durva gyógyszer.Ügyi Réka hogy már ilyen nagy lányosan belepisil a wc.be,amúgy még nem vetted le róla napközben a pelust?
    Marcsi na végre hogy te is előkerültél,már azt hittem hogy haragszol ránk valamiért,de hál isten csak elfoglalt voltál.A kis Szilárdnak utólag is boldog szülinapot.
    Gondolom a kis Ábel is egy kis huncutka már,remélem ő is jól van,nől mint a gomba,ugye?
    Nálunk megint kezdődik az orrfolyás köhögéssel párosulva,jön a foga is,lehet ezért van,de lehet megint a bölcsődében szedtünk össze valamit..Na majd ha nem lesz jobb,megnézetem a dokival.
    A héten eddig nem volt gond,már sírás sincs reggel,jól el van napközben is,csak hát ez a nem evés valami katasztrófa.Ma spenót lesz meg krumpli kíváncsi vagyok hogy eszik-e belőle,mert itthon nagyon szereti.
    Ha nem baj megosztok veletek pár aranyos mondatot,arany köpést amit mostanság a fiam száját elhagyta:

Mikor még jó idő volt,kint játszunk,hintázunk,énekelek neki valamit,ami számára nem a megszokott ének volt,rám néz és közli:"Anya te félrebeszélsz..."

Reggel ébreszti az apját,lerántja róla a takarót,és mondja neki:" Apa most már mássz ki az ágyból,mert vár a munka..."

Bölcsiben reggel:"Anya is megy dolgozni a tanyára,tehenet etet"(olyan röhögés fogott el,alig tudtam felöltöztetni...)

Reggel út közben bölcsőde felé:"Anya én inkább apával mennék dolgozni a tanyára,mert tudod én már nagy vagyok.."

Ebédközben épp borsóleves volt,eszik egy keveset,és közben mondja:Anya tudod borsó nélkül eszem a levest..(hát persze a borsólevest nem is lehet másként enni..)
    Van még jó pár,csak nem mindig írom fel,van hogy elfelejtem
    Olyan jó hogy már ilyen sok mindent mond,annyit szoktam rajta röhögni..
    Majd ha még lesz és nem untatok vele senkit,majd még írok,írjatok ti is,nálatok is biztos megy a dumálás ezerrel.
    Na lassan befejezem,mert hosszú lettem,legyetek jók,majd írjatok,puszi

Verus
  • Verus1111

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1063 Dátum: 2010-05-27 21:39:28 »
    Hello!

Csak gyors írok nektek,ma történt velünk egy kisebb nagyobb baleset,nagyjából jól vagyok,a kezem sérült meg csúnyán,összekellet húzatni,mert szét nyílt a jobb kis ujjam.
    A történet röviden hogy jöttünk haza a gyerekkel a boltból bicajjal,egy nő úgy szált ki a kocsiból hogy nem nézett körül,és a semmiből hirtelen nekem vágta az ajtót,és burultunk a gyerekkel egy rohadt nagyot.A felkarom tiszta lila,fél kezem bekötve,ujjam nem tört el,de nagyon nehéz mozgatni,kaptam tetanuszt,meg a lábfejem van még megduzzadva,ja meg van egy nagy pukli a fejemen hátul.Hál isten a gyereknek az ijedtségen kívül nem lett baja,de szegény nagyon sokáig sírt alig tudtuk megvigasztalni..
    Én az útra estem,úgy segítettek fel,a kezemből dőlt a vér,azt csúnyán elkapta.
    Fél délután a tramutatológián voltunk,mert épp nem volt doki..Eltörve nincs a kezem,bár annyira fáj,mintha el lenne,de a röntgen szerint nincs.Az érzéstelenítőt az ujjamba kaptam,hát nem sok hibádzott hogy ép ne pisiljek be..Brutál volt....
    Utána a fenékbe egy tetanusz,úgyhogy mára megyek is aludni,hulla vagyok,fáj mindenem.Még jó hogy apánk délután itthon volt,ő vitt be a kórházba,bár a nő is felajánlotta,de a gyereket is vittem,így maradt az apa.
    Remélem mindenki jól van,bocs most ennyi telet tőlem.puszi mindenkinek.
  • marcsi73

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #1064 Dátum: 2010-05-28 14:16:02 »

Verus!!
    Nagyon sajnálom ami veletek történt.Borzalmas lehetett!!!Nagyon vigyázz magadra!Mielőbbi gyógyulást kívánok!!!Pihenj nagyon sokat!!!
    Millió gyógy :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Marcsi

Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media