2020. április 01., szerda - Hugó napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: [1] 2 3 ... 73

2008 januári babák!

(Megtekintve 95261 alkalommal)
  • NIKY

• Kisded
    • **
    2008 januári babák!
    « Dátum: 2009-01-16 16:51:11 »
    Sziasztok az én lányom 2008 január 26-án született.Januáriak írjatok!
  • Icepearl

• Újszülött
    Re: 2008 januári babák!
    « Válasz #1 Dátum: 2009-01-19 21:38:06 »
    Az én kislányom is januári, 22-én született. Tavaly ilyenkor már nagyon izgultam...
  • NIKY

• Kisded
    • **
    « Válasz #2 Dátum: 2009-01-21 17:16:44 »
    Szia Icepearl! Új vagy köztünk? Boldog szülinapot a lányodnak!
    Mekkora és mennyi kg a lányod? Ingrid kb.80 cm és 11kg.Mennyi foga van már?
    Adol még neki tápszert?
  • Icepearl

• Újszülött
    « Válasz #3 Dátum: 2009-01-22 21:08:34 »
    Szia! Viszonylag új.
    Ma van a szülinap! Pont a héten voltunk mérésen, 73 cm és 8.4 kg. Nem egy óriás baba, de én is kisnövésű vagyok. Nem látszik soványnak a picúr. A tiéd viszont nagy baba, akár másfél évesnek is gondolnám. Nem nehéz emelgetni? Milyen súllyal született? És melyik kórházban voltataok? Én a Tétényiben.
    Ja és 4 foga van. Nektek?

Igen, reggel és este kap tápszert, összesen fél litert.
    « Utoljára szerkesztve: 2009-01-22 21:10:48 írta Icepearl »
  • NIKY

• Kisded
    • **
    « Válasz #4 Dátum: 2009-01-23 16:42:25 »
    Szia!Igen nagy baba Most sokat nőtt és nem kövér szerintem még ráférne egy kicsi,csak most már lejárja magáról. Felül 4 alul 3 foga van. Még most van útban még 3. 3120g-mal és 51cm-rel született Kisvárdán. Most pont tápszer gondban vagyok.A milupa 9+ gyümölcsöset adom neki és már egy pár este nem nagyon akar enni belőle esetleg 100ml-t.Reggel már nem adom egy ideje mert apszolut nem kell neki.Már más fajtát is kipróbáltam de azt sem eszi,babatejet is vettem de az sem kell.Nem tudom mit csináljak mert én szerintem még kellene neki legalább este.Jár már a kislányod?
  • Icepearl

• Újszülött
    « Válasz #5 Dátum: 2009-01-23 20:34:44 »
    Igen, november végén indult el, karácsonyra már jól járt. Mindig jön utánam itthon, olyan édes... Járunk úszni is. Ti?

Nekem reggel és este kap Milupa HA 2 tápszert, 2.5 dl-t, szóval megvan a napi fél liter tej. Nincs vele semmi gond. Majd 1-2 hónap múlva áttérünk babatejre.
  • NIKY

• Kisded
    • **
    « Válasz #6 Dátum: 2009-01-23 22:27:28 »
    Ingrid is elindult novemberbe és utánna abbamaradt csak négykézláb mászott. Karácsony óta viszont szépen megy.Mi nem járunk úszni.Milyen az rendesen úszik a lányod vagy csak tanítgatjátok? Va itt nálunk is úszoda,de valami miatt nem vittem.Hallotam már a babaúszásról,de itt a mi úszodánkba még nem hallotam hogy vinnék a kicsiket.
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #7 Dátum: 2009-01-26 19:32:43 »
    Sziasztok! Lehet csatlakozni hozzatok? Nekem jan. 14en voltak 1 evesek az ikreim.

• NIKY

• Kisded
    • **
    « Válasz #8 Dátum: 2009-01-28 22:30:01 »
    Szia Egnes! Nagyon szép hogy ikreid vannak. Fiúk,vagy lányok? Nem nehéz 2 gyerkőccel? Mekkorák a kicsik?
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #9 Dátum: 2009-01-29 09:36:38 »
    Szia Niky! Hat nem konnyu veluk az biztos,de van sok jo oldala is. 1fiu es 1lany. Erik 8770g es 75cm Reka 8760g es 78cm. Szep nagy a lanyod! Nekem 1honapig nem nottek mert volt 1 csaladi torok+horgogyulladasunk. Ingrid mar darabos kajakat eszik? mert az enyemek siman exik a piskotat,hamletet, stb de a darabos fozelektol fuldoklanak.

• NIKY

• Kisded
    • **
    « Válasz #10 Dátum: 2009-02-01 20:31:36 »
    Sziasztok! Csütörtökön voltunk oltáson és  mérésen Ingrid 10kg és 79 cm (az én mérlegem csal mert 11kg mértem)
     Egnes: így a legszebb hogy 1 fiú és 1 lány gratulálok!Nekem már szinte csak azt eszi amit mi (rántott husi,mindenféle főzelék,káposzta bunda nélkül,meggybefőtt kimagozva, fasírt,pörkölt,tészta,húsleves...)szóval tényleg mindent az orvosom azt mondta hogy minden" házi kosztra" fokozatosan kell rászoktatni mindig csak egy kicsit kapjon belőle.Nagyon ritkán veszek egy bébiételt .az is lehet hogy nem szeretik a főzelékeket. Húsokat szoktál adni nekik? Hány foguk van? Ingridnek 7.Próbáltad már a paradicsom szószt vagy a sóskát krumplipürével Ingridnek ez a kedvence.Amúgy ő sm eszi meg mindig a darabosat valamikor egy az egyben kiköpi és nem.Ezekre az esetekre jó a szósz és krumli.
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #11 Dátum: 2009-02-02 13:47:30 »
    Szia Niky! a lanyomnak most jon a 7. es a 8.foga a fiamnak meg 6van. Ok is eszegetik amiket mi, csak mindent turmixolva. Vagy teljesen pepes kajat esznek vagy olyat amit +tudnak fogni. De javulgat a helyzet a tegnapi huslevesbol ettek, pedig darabos volt. Ti beadatjatok a baranyhimlo oltast?

• NIKY

• Kisded
    • **
    « Válasz #12 Dátum: 2009-02-03 15:01:49 »
     Szia Egnes! Nem tudom még hogy beadatom -e a báránnyhimlő ellen.Majd megkérdezem az orvosom. Neked mit javasolt az orvos?Ingrid most a PREVENART kapta a másodikat.De szerintem nem baj hogy így esznek a gyerkőceid.ne erőltesd csak fokozatosan az a lényeg hogy esznek. Nekem egész nap még tegnap is alig evett jön a foga de szerintem egy kicsit meg is van fázva.
  • Icepearl

• Újszülött
    « Válasz #13 Dátum: 2009-02-04 11:55:31 »
    Húha, de nagy ez az Ingrid! A szülők is magasak?

Én azt hallottam egy anyukától, hogy érdemes beadati a varicella oltást, mert enyhébb lefolyású lesz a bárányhimlő. Még milyen oltást adattok be?

Nem vagytok betegek? Mi (anya és lánya) 1 hete betegek vagyunk, taknyosak, náthásak. Már nagyon várom, hogy elműljon. Szerencsére Vivi még nem volt lázas, bár ez a 3 náthája.

Én úgy adom neki az ételeket, hogy amit lehet összetörök villával, a húst pedig nagyon picire összevágom. Szépen megeszi ezeket.
  • Egnes

• Fanatikus Picibabás
    « Válasz #14 Dátum: 2009-02-04 19:48:13 »
    Sziasztok! Betegeknek jobbulast! a prevenart mar +kaptak reg, a doki mondta h adassam be a bhimlo oltast a vedono + h ne. Xtem beadatom. Magamnak is be kell mert nem voltam himlos. Tok jo elkezdtek a picik 1utt jatxani, sikitozva kergetoznek annyira cukik. Mennem kell irjatok majd!

Oldalak: [1] 2 3 ... 73

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media