2020. augusztus 08., szombat - László napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261

2008 decemberi babák!:)

(Megtekintve 221164 alkalommal)
  • hajni82

• Nagycsoportos
    Re:2008 decemberi babák!:)
    « Válasz #3885 Dátum: 2011-08-16 09:09:20 »
    Sziasztok!

Hát én is jó rég jártam erre. Jól vagyunk, szerencsére beteg nem volt a Laura nyáron, szobatisztasággal elég jól haladunk, már sokszor ráül kakinál is, de van hogy megfeledkezik még magáról.

Kriszti!

Hogy vagy? Már nem sok van vissza, de jó!!!!!!  :) :) Nagyon jó lett Vanda haja. Most már a Lauráé is nődögél, csak nem igazán látszik, mert nagyon göndör. Na mindegy.

Zita!

Hát átérzem a helyzeted. Alig várom már a szeptembert hogy legye egy szabadnapom. Hogy szabira mikor mehetek azt még nem tudom. Még jó hogy az Imi hétvégente általában nem dolgozik, így kicsit tudunk hármasba lenni.

Ibolya!

Náluk januárba se kezdi az ovit, mert ugye megmondták ilyen piciket nem tudnak felvenni, kevés a hely. Sokan vannak akik betöltötték a 3 évet már idén, ezért úgy volt hogy még 2 csoport indul egy volt suli épületbe, de nem kaptak meg valami engedélyt, így a múlt héten értesítették ki a 2 csoportnyi gyerek szüleit, hogy bocs, mégse jöhetnek oviba. Azért milyen szívás annak aki úgy készült hogy tud menni a gyerek.

Ildi!

Jobbulást a kis betegeknek, remélem semmi gond nem lesz. Hogy szalad az idő, mintha most születtek volna a lányok. Betti jól van?

Dóri!

Te merre vagy? Miden oké nálatok?

Na megyek, mert olyan hamar elrepül ez a délelőtt, 1-kor megyek dolgozni.

Puszi mindenkinek!!!!!!  :-* :-* :-*
    Sziasztok!
    Hajni

• birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #3886 Dátum: 2011-08-16 16:06:33 »
    Sziasztok!

Na, azért egy üzi erejéig csak előkerül mindenki ;D ;D

Mi megvagyunk, Vanda múlt péntek óta náthás, egy napig volt lázas, de a náthán kívül (ami épp elég) nincs baja. Fogalmam nincs hogy kitől kapta össze.

Oviba ő is januártól megy, azt már tudom hogy felvették ide a közeli oviba szerencsére, majd november környékén felkeresem a vez. óvónőt a részletekért.

Szobatisztasággal nekünk nagyon szerencsénk van, kaki január óta a wc-be ment, a pelust is most már közel 2,5 hónapja letettük egy hét alatt, azóta talán 4-5x pisilt csak be, de ennyi. Mivel előszeretettel alszik nálunk, tettem alánk gumis lepedőt, de most már azt is levettem, alvás előtt pisi, és éjjel is ha megébred, szól ha pisi lesz neki.

Holnap töltöm a 38. hetet, már nagyon nagy a pocakom, a babót is nagyon lent érzem, nyom mindenemet, de egyenlőre semmi jele hogy ki akarna bújni. Egyik nap ilyen, a másik olyan, van amikor mindent meg tudnék csinálni egy nap alatt, a másik nap pedig még felkelni sincs kedvem. Az arcom, kezem, lábam már nagyon fel van puffadva, estére még a bokám is bedagad, de hát ez van, itt a vége, utána majd ezek mind megszűnnek. (jön helyette más :D)

na megyek mert leányzóm nem bír magával....betegeknek jobbulást, dolgozóknak kevesebb munkát!

Sziasztok!

• ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #3887 Dátum: 2011-08-16 22:50:38 »
    Sziasztok

Zita

Majának vírusos torokgyulladása van. Botinak ezt mondta a dokinő, akihez anyósom elvitte maszekon: mivel nem kapott antibiotikumot ezért maradt kikezeletlen az arcüreggyulladása, vagy az orrmandulája letapadt. Majd mennek még máshova is vizsgálatra.

Kitartás a szabiig. Érdekes, hogy az ember amíg itthon van, addig melózni menne, aztán ott én is rájönnék, hogy jobb volt itthon. Csak most olyan egyhangú minden nap. Én végül is majd még meglátom mikor megye vissza, még 1 évem van gyeden, majd dupla gyest fogok kapni a lányok beiskolázásáig. Ha melózni megyek szimpla gyes jár, de nem lehet 8 órában. Majd elválik.

Hajni

Köszi Betti jól van. Éli a kamaszok mindennapjait, a hajam égnek áll tőle. Felcseréli a nappalt az éjszakával, már jó lesz, ha kezdődik a suli. Éjjel 1-ig netezik, majd alszik nappal 1-ig. Minden másnap elmegy este 8-ig valamerre. Szájhúzva segít, pedig látja, hogy én a csajoktól semmit nem tudok megcsinálni, csak ami belefér az alvásidőbe délután, és este, de ilyenkor zörögni már nem tudok, mosogatok, felmosok. Nyár elején be volt indulva, hogy melózik majd, hát semmi nem lett belőle. Már sokszor azért nem szólok mert nem akarok veszekedni. Mindenen megsértődik, felhúzza az orrát.

Kriszti

Pihenj amennyit csak tudsz, persze tudom könnyű ezt mondani.

Boti teljesen szobatiszta, a leszoktatás alatt pisilt csak be, azóta nem. Most már minden nap kakíl is a bilibe. Ő is felkelt minket éjjel, ha pisilnia kell. Én is vettem lepedőt sz ágyára, de már levettem.

Jó, hogy ennyien írtatok.
     :-* :-* :-* :-* :-* :-*
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
    [img]http://lbyf.lilypie.com
  • fvzita

• Picibaba-függő
    « Válasz #3888 Dátum: 2011-08-18 20:22:23 »
    Ildi!

Ha visszamész melózni csak szimpla GYES-t kapsz, DE! Dolgozhatsz 8 órában. Vagy teljes munkaidőben!
    Az egyik munkatársamnak is ikrei vannak.... 3 és fél évesek ő is úgy dolgozik mint én! És kap szimpla gyest!

• szipi73

• Kisded
    • **
    « Válasz #3889 Dátum: 2011-09-05 17:36:26 »
    sziasztok!!!

csajok  merre vagytok??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

jó régen nem járt erre senki sem

mindenki dolgozik???
  • fvzita

• Picibaba-függő
    « Válasz #3890 Dátum: 2011-09-13 10:04:46 »
    Sziasztok!

Mindenki jól van?

Hogy vagytok?
    Szép napot!

• szipi73

• Kisded
    • **
    « Válasz #3891 Dátum: 2011-11-04 19:29:44 »
    Sziasztok!!!

HŰHA!!!!!!!!!!!!!! Jó  régen nem járt itt senki sem ! :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ki merre van??Jól vagytok csajtok???? ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Mi már egy pár betegségen átestünk a gyerekekkel,de hát ez ilyenkor így szokott lenni.Én sajna nem dolgozom mert nincs semmi meló kilátásban de ahova csak lehet oda jelentkezem egyenlőre nem sok sikerrel!! :'( :'( :'(
    Szabi már egy hónapja ovis!!!!!!!!!!!!!
    Mindíg azt mondja ha megkérdik tőle szeret-e oviba járni hogy NEM!!!Pedig nagyon elvan ,játszik énekel,csak a reggelekkel vagyunk bajban mert már itthon elkezdi mondani hogy( nem megyek oviba) jó?.Sír is egy ideig az oviban de szerencsére aztán abba szokta hagyni.Most ugye már hétvége fele nem szokott sírni de hát most ugye egy hét szünet volt és már elkezdte mondani hogy ő nem megy oviba mert zárva van.Úgyhogy a hétfő reggel biztos sÍrással ,rívással fog kezdődni!! :'( :'( :'( :'( :'(De majd megszokja.

A gyerekek jól vannak mindenkinek??Írjatok ha tudtok.
    Nagyon elszakadtunk innen és eltünt mindenki.

Sziasztok!!!!!!!!!!!!!
  • hajni82

• Nagycsoportos
    « Válasz #3892 Dátum: 2011-11-13 13:42:12 »
    Sziasztok!!!!

Mi is megvagyunk, rohannak a napok!!! Hihetetlen hogy mindjárt 3 évesek!  :)
    Laura szeptemberbe bekapott egy vírust, hányás hasmenés, láz..., azóta szerencsére nem volt beteg.
    Én dolgozok, de már könnyebb mint nyáron, mivel vannak szabadnapok, meg már csak napi 7 órát kell melózni.

Ibolya!

Szorítok hogy minél előbb találj valami melót, bár nagyon nehéz az biztos.

Zita!

Veletek mi újság? Zelma jól van?

Kriszti!

Vanda akkor januárba kezdi az ovit? Kicsi fiatok hogy van?

Ildi!

Boti, csajok? Mindenki jól van?

Dóri!

Te már tényleg ezer éve nem jártál itt, remélem jól vagytok!

Na most lépek is, jelentkezzetek csajok!
    Sziasztok!
     :-* :-* :-* :-*
    Hajni

• birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #3893 Dátum: 2011-11-16 20:29:51 »
    Sziasztok!

Mi megvagyunk, Vanda most beteg, talán végre kimegy belőle (sajna én és apa hoztuk haza a kórházból) de a durva hogy legelőször apa kapta össze aki a legkevesebbet volt ott.
    Szerencsére Ármin védve van a tejcivel, ő nem kapta el tőlünk.

Picurkánk nődögél, múlt héten volt 5840 g, centit nem tudom, de már most 68as rucik kellenek rá 2 és fél hónaposan. Hihetetlen tempóban nő.
    Ugyanakkor betegeskedik szegényem,  csípőuh sem lett jó, jobb csípője éretlen, épp ma voltunk kontrollon, sokat javult, de nem teljesen rögzült, így terpeszpelus továbbra is kell és újabb 6 hét múlva kontrollra kell menni.

Aztán itt van még ez a stridoros légzés is, ami kb. 1 hónapja jött elő nála, voltunk fül-orr gégészeten, csecsemőosztályon is eltöltöttünk pár napot, vérvétel, mellkasröntgen.....mivel jók lettek az eredményei hazajöhettünk, múlt héten voltunk pulmonológusnál, ő elküldött bennünket a törökbálinti tüdőgyógyász központba, ott is kivizsgálják mitől van ez nála hogy kapkodva veszi a levegőt, jövő hét hétfőn kell felmennünk, és 3 napot kell vele ottlennünk. Nagyon remélem hogy nekik végre sikerül kideríteni hogy mi okozza nála. Itt a főorvos asszony azt mondta, anatómiailag ilyen, nagyon puha a légcső nála, majd kinövi. Hát legyen igaza.

Kórházi napokat el tudjátok olvasni a 2011-es babák fórumánál, ott részletesen leírtam a csajoknak.

Hajni!
    Igen, elméletileg januártól kezdi, de már sokat gondolkoztam azon hogy megvárom a tavaszt, hogy addig se hozzon haza bacikat, mert ha Ármin összekapja tőle, könnyen átmehet nála asztmába...és ezt nem szeretném. Majd meglátom.

Örülök hogy mindenki jól van!

Ibolya!
    Előbb-utóbb csak sikerül valami melóhelyet találni, szorítok. Nálunk apa is augusztus óta munkanélküli, illetve nem is az, mert ugye van a Bt-je és ott mivel ő a tulajdonos, be kellett jelentenie magát, így nem tud elmenni munkanélkülinek. Próbáljuk a közös cégünket egyengetni, csak baromi sok szervezést igényel, és persze kezdőtőke nélkül sokkal nehezebb.....

na megyek mert Vanda már itt lóg a nyakamon, Bogyó és Babócát nézünk dvd-n már vagy 4 hete egyfolytában.... :-\ ::) :D

• fvzita

• Picibaba-függő
    « Válasz #3894 Dátum: 2011-12-12 11:11:07 »
    BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT VANDA!!!!!!

• fvzita

• Picibaba-függő
    « Válasz #3895 Dátum: 2012-03-23 09:05:37 »
    Sziasztok csajok!

Kivel mi újság?

Zelmának kis tesója lesz! Október 17-re vagyok kiírva. Most már itthon vagyok táppénzen, a dokim azt mondta ne dolgozzam! :)
    Úgyhogy most ráérek mert a Zelma meg oviban van!
    Majd írjatok! Nagyon rég dumáltunk már! :)))

• hajni82

• Nagycsoportos
    « Válasz #3896 Dátum: 2012-03-23 16:34:42 »
    Sziasztok!

Zita!!!!!!

Jájjjjjjj de szuper! Gratulálok!

Most csak ennyi mert most estem haza melóból, gép előtt betolok egy kávét aztán megyünk ki!

Mindenkinek puszi!

Igyekszem jönni minél előbb!
    Hajni

• birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #3897 Dátum: 2012-03-23 17:01:11 »
    Sziasztok!

Zita!
    Először is köszönöm szépen Vanda nevében a köszöntést (nem is jártam itt azóta....)

aztán meg

hurrrrrrááááááá! Nagy-nagy gratula!

Olyan jó lenne ha mindenki előkerülne, most én is lépek, este ha elaludtak, majd még jövök vissza.

Pusziiiiiii!!!!

• fvzita

• Picibaba-függő
    « Válasz #3898 Dátum: 2012-03-23 18:53:01 »
    Na végre csajok előkerültetek!

Köszönöm a gratulációkat! Hát én is nagyon örülök, hogy szinte elsőre összejött a kis tesó project. (jan. 4-én hagytam abba a gyógyszert)

Kriszti!
    El sem hiszem, hogy Ármin már fél éves!
    Mesélj, hogy vagytok. Meg annyit akartam kérdezni, hogy a 2. terhességnél neked is ennyire feszültek a méhszalagjaid. Én meg őrülök már most. Akkor mi lesz később.

Na lépek, majd hövök.

• birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #3899 Dátum: 2012-03-23 20:19:44 »
    Zita!

Akkor jó hamar összejött a tesó nektek is  ;D ;D

Régóta terveztétek? Zelma tudja már? Szülők? Melóhelyeden hogy fogadták?
    Zelma hogy van? Ovi megy neki?

Nekem a szalagok nem feszültek, én a derekammal voltam nagyon oda. Aztán meg jött az ülőideg gyulladás....kész voltam. Akkor nem is tudtam örülni a terhességnek bevallom őszintén, inkább tehernek éreztem. Ez volt kb. a félidőig. Utána nem volt gond.

Ármin babóca nődögél rendesen, egy kis csibész, rengeteget mosolyog, hangosan kacag, imádja a nővérét, Vanda is imádja őt. Most menünk majd méreckedni, kb. 8 kg lehet, meg 72 cm körül, mert a 74-es rucik épphogy rámennek.
    Nemrég kezdtem a hozzátáplálást, van tejcink bőven, Vandával sem kapkodtam el. De megőrülök tőle, semmi olyat nem akar megenni ami neki való, bezzeg a miénk....azt meg nyakalná.
    Facebook-on nem vagy fent véletlen? Én nem, de Ákos igen, ott vannak a gyerkőcökről friss képek, iwiw-re nem mostanában tettem fel. Nincs is rá időm, örülök hogy ha fél 10-kor ágyba kerülhetek. Ármin rettentő rossz alvó, főleg éjjel, még nem aludt át egy éjszakát sem, van hogy 4-5x is felébred, és reggel fél 7-kor meg már fent is van, kénytelenek vagyunk mi is kelni. :(

Sajnos nemrég ért bennünket egy rossz esemény is, apukám február 8-án reggel meghalt. Nagyon hiányzik. :'( :'( :'( :'( Olyan furcsa, hogy anyu egyedül van, akárhányszor ott vagyunk mindig azt várom hogy nyissa az ajtót és jön.... :'( :'( :'( :'( Vanda is szinte minden alkalommal keresi mikor kimegyünk hozzájuk. A naplónkban írtam is.

Árminnal is voltak problémák kezdetben, azt is írtam a naplónkban, ide most nem írom le, reggelig itt ülhetnék. :D

Vanda január óta ovis, nehezen indult a kezdet mert 3 nap után már beteg is lett, azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal megyünk. Hol ez jön hol az. De a takonykórból már marhára elegem van. :D

Hirtelen ennyi, majd még jelentkezem, jobbára így este van időm, mert Ármin ha alszik, intézem a dolgaim, du. meg udvaron vagyunk kint estig.

Többiek?
    Hogy vagytok? Kinél mi újság?

Puszi mindenkinek!

Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny