2020. augusztus 08., szombat - László napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261

2008 decemberi babák!:)

(Megtekintve 221163 alkalommal)
  • hajni82

• Nagycsoportos
    Re:2008 decemberi babák!:)
    « Válasz #3870 Dátum: 2011-07-05 09:37:29 »
    Sziasztok!

Hát hol is kezdjem. Megvagyunk ám mi is.  :)
    Jól vagyunk, elég simán ment hogy visszamentem melózni. Laurát nem viselte meg, mindig mondja jó munkát anya, meg megkérdezi hol vagyok mikor jövök, de ennyi. Nekem már kicsit nehezebb volt, de átvészeltem. Most kicsit rossz, hogy nincs szabadnap, de fél napot így is vele vagyok.
    A szobatisztasággal pár hete még sehogy nem álltunk, de már jó ideje nem pisil be, megy és ül a bilibe. Ma meg kirohant a c-re és kiabált anya mi lenne ha a nagyba pisilnék? Bár kakilni még nem kakilt se bilibe se wc-be de majd eljön az is remélem :)

Produkált pár ijesztő dolgot, a kórházat is megjártuk egy borsószem miatt, múlthéten meg a csirke hús akadt meg a torkán, majdnem megfulladt, már lila volt a szája. Szóval gondoskodik az adrenalinszintről. :)

Na meg még valami ami totál kiakaszt, sógornőm fia 20 éves, az ő barátnője meg 14 és terhes a csaj. Totál kiakadtam. A csaj anyja meg még örül is neki. Húú hihetetlen.

Kriszti!

Örülök hogy jól vagytok, milyen hamar elment az idő, nemsokára szülsz.
    Nagyon sajnálom apukádat!  :( :( Szegény jó sok baj van. Nagyon nehéz lehet.

Ildi!

Boti is ügyes, hamar szobatiszta lett akkor ő is. Lányok hogy vannak? Betti?

Zita!

Ti hogy vagytok? Mikor lesz a szünet nálatok a bölcsibe? Ja már látom júli 29-től aug 29-ig. :) Te is mész akkor szabira valamennyit?

Ibolya!

Hát sajna így szokott leni elkezdődik a baj, aztán jön sorba. :(
    Azért remélem helyre jöttök minél előbb. Munka lesz valami neked kilátásba? Vagy még korai erről beszélni?

Dóri!

Veletek mi van? Minden rendbe?

Na most megyek is, kimegyünk kicsit, aztán 1-kor megyek melózni.

Ahogy tudok jövök!
    Puszi mindenkinek!!  :-* :-* :-* :-*
    Sziasztok!
    Hajni

• fvzita

• Picibaba-függő
    « Válasz #3871 Dátum: 2011-07-05 21:33:45 »
    Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Vasárnap-hétfőn éjszakás voltam, ma meg aludtam kb 2 órát, mert vissza kellett mennem szupervízióra.

Zelmát egyáltalán nem érdekli a szobatisztaság. Még egy ászom van, hátha ez bejön, ha meg nem akkor hanyagoljuk egy kicsit a témát. Vettem a teszveszen olyan ülőkét amihez van létra. Biztos láttatok Ti is. Mikor múltkor nézegettük A teszveszt Zelmával, nagyon megtetszett neki, sikongatott tapsolt, mikor meglátta. Hát találtam is egyet 2650Ft-ért. Egyébként !ezertől kezdődnek. Aztán megbeszéltük apával, hogy veszünk, mert azt később is tudja használni, meg Zelma szereti a dolgait elzárkótva végezni. Így majd bátran behajthatom a wc ajtót, tudom, hogy ne esik le. Kipróbáljuk... hátha....

Na most ennyi, kidőltem. Megyek pihenek!
    Sziasztok!

• ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #3872 Dátum: 2011-07-05 22:10:44 »
    Sziasztok

Jaj, de jó hogy ennyien írtatok.  ;D
    Boti nagyon ügyi, már mindig szól. Egy a gond, hogy újabban szorulása van, mióta tejet iszik én nem tápszert, van hogy 2 napig nem is kakíl.

Zita

Boti is így volt sokáig, már épp kezdtem feladni, hogy a nyáron szobatiszta lesz, de aztán meg ripsz-ropsz meglett. Fejben kell ennek eldőlni. Mostmár élvezi, főleg mikor az utcán locsoljuk a fát.

Hajni

Lányok jól vannak, éjjel sajna nem alszunk, sokat keltenek. Most éjjel pl. 2 mindketten, 3:20, 4:40 Hédi egyedül, 5 Maja, majd fél 8-kor ébredtem fel.

Ibolya

Kitartást a problémákhoz.

Kriszti

Akkor Vanda is ügyi pelus ügyben.
    Gondolom most könnyebb hogy nincs meleg.

Csütörtökön megyünk a Balatonra.

:-* :-* :-* :-* :-*
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
    [img]http://lbyf.lilypie.com
  • szipi73

• Kisded
    • **
    « Válasz #3873 Dátum: 2011-07-08 15:53:10 »
    Sziasztok!!

Na ide értem már végre én is!!!!!!!

Hát a csőtörésünk úgy ahogy rendben van már de hát ugye előtte elromlott a tv ,Zsoltinak  a fogorvost kellett meglátogatni, aztán meg elromlott a számítógép is.
    Úgy hogy megvolt a 4 remélem itt megálltunk mert alig tudunk helyrerázódni

Gratula mindenkinek a szobatisztasághoz!!!!!
    Hát mi ahhoz képest hogy tavaly 20 hetesen elkezdtük egyik napról a másikra , most nem állunk annyira jól mint akkor ,mert ugye télre vissza jött a pelus.
    Most csak éjjelre van rajta mert rengeteget fecser úgyhogy egyhamar nem tudjuk az estit elhagyni.A kaka az viszont mindíg a gatyóba megy mert nem szól csak ha bent van( hogy bekakáltam)De olyan is előfordul hogy nem mondja és elszaladgál vele ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)Remélem mire oviba megyünk addigra váltani fog de hát az még majd egy fél év még

Melóhely az nekem nincs kilátásban mert egyfolytában jelentkezem de olyan tumultus van hogy képtelenség bejutni vhova is.De hát még van egy kis időm hátha sikerül addig vmi!!! :( :( :( :(Bízom benne!!

Na jó lépek is most mert felkelt és itt egy halom hajtogatni valóm utána meg a hűvösben irány kifele(már ha lesz egyáltalán később)és ugrás a kertbe !!

Jövök még ha tudok !!!!!!

Sziasztok!!!!!!!!

Kriszti!!
    Hogy bírod magad????????Jól vagytok??Látszott már biztosra hogy mitek lesz??
  • szipi73

• Kisded
    • **
    « Válasz #3874 Dátum: 2011-07-10 16:05:46 »
    Hahó !!!!!!!!!!!!!!

Merre vagytok?????????????????????????????
  • ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #3875 Dátum: 2011-07-10 21:00:09 »
    Sziasztok

Most csak bekukk, 4 napos Balaton után oltári káosz van.
    Holnap jövök.
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #3876 Dátum: 2011-07-30 06:29:32 »
    Ildi!

Boldog Szülinapot Hédinek és Majának!

:-*

• ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #3877 Dátum: 2011-07-30 22:10:42 »
    Kriszti

Köszönjük szépen!
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #3878 Dátum: 2011-08-12 17:38:19 »
    Halihó lányok!

Úgy eltűnt mindenki!!!!! Életjel????

• ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #3879 Dátum: 2011-08-12 21:51:32 »
    Szia

Mi még élünk!  ;D
    Apa kivételével mindenki náthás volt. Boti sajna 1 hónapja köhög, ez alatt 3-szor vittem dokihoz. Ab-t nem írt csak tüneti szereket. Most holnap elviszem a kórházi ügyeletre, mert zavar, hogy azt mondja a dokink semmi baja, de akkor mitől köhög?

Már nemsokára itt az idő.  :D
    Jól vagy? Hogy bírod?
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • szipi73

• Kisded
    • **
    « Válasz #3880 Dátum: 2011-08-14 17:40:15 »
    Sziasztok!!!

Mi is megvagyunk ám!!!!!!!!!

Mindíg benézek én is de hogy nem ír senki így nekem sincs kedvem.
    Kriszti!
    Jól vagy??Hogy bírod???Már a finisben vagy!!!

Többiek hogy vagytok????? :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Mi még mindíg kinlódunk a kakálással, csak nem hajlandó előtte szólni,csak természetesen utána hogy vegyem ki.Már nagyon  unom hogy mivel tudja mondani hogy bekakáltam akkor miért nem tud előre szólni hogy kell neki_?????!!!!!!!
    Szabad időnk nem sok van mert festünk mázolunk javítunk plusz még az udvar meg a kert is hozzá!!ÁÁÁÁÁÁ már várom hogy vége legyen a nyárnak.
    Én nemigazán szeretem mert nembirom a meleget és annyit dolgozok mint egy szakadt ló ::) ::) ::) ::) ::) :-
    Mi nyaralni nem is igazán tudnánk menni csak TELELNI!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
    Munkahely persze még csak kilátásban sincs!Nem is tudom mit fogok csinálni december közepétől.Nagyon úgy néz ki hogy szociálisra kell mennem amit persze nem igazán szeretnék.
    Szeptembertől ki kezdi az ovit???Mi majd csak januártól megyünk.Többiek???
    Ki merre van?????

Na lépek mert menne kifele és nem bírok vele pedig én úgy ellenék most itt bent !!

Sziasztok!!!
  • ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #3881 Dátum: 2011-08-14 22:36:34 »
    Sziasztok

Ibolya

Boti szeptemberben megy oviba. A héten megyek be megbeszélni a részleteket.

Nekem a lányoktól nincs egy szusszanásnyi időm se. Délelőtt séta, hintázás, ebéd, alvás 1,5 óra. Délután itthon, de le kell velük ülni játszani. Házimunka az esti elalvás után. Ma is most ültem le. Még mennem kell zuhanyozni.
    Aztán kezdődik az éjszakai műszak, sajna még kelnek párszor éjjel. Egyszer talán végre alhatok, Boti 16 hósan aludta végig teljesen az éjszakákat.

Boti és Maja megint köhög, nem tudom hogy ez új-e Majánál, vagy visszamaradt valami, mert kedden fogyott el az ab., és jól volt de péntek óta megint köhög, de olyan furán most, mintha valami a torkán volna és azt akarná felköhögni. Boti 1 hónapja köhög, most ő is úgy mint Maja, holnap dokihoz megyünk.
     :-* :-* :-* :-*
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • szipi73

• Kisded
    • **
    « Válasz #3882 Dátum: 2011-08-15 21:13:54 »
    Sziasztok!

Ildi!4

Mi volt a dokinál mit mondott a köhögésre??Hát az éjszakai műszakhoz  kitartást,tudom milyen.De hátha hamar váltanak és elmúlik!!

Többiek??
  • ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #3883 Dátum: 2011-08-15 23:08:15 »
    Sziasztok

Ibolya

Botit ma vitte el anyósom egy maszek gyerekorvoshoz, hogy más is lássa. Azt mondta hogy vagy kikezeletlen arcüreggyulladása van, vagy az orrmandulájára van lerakódva váladék. Jővő héten megy gégészhez, ha kell kenetet is vesz, addig ezeket írta: stodál, sinecod, tengervizes orrspré az öblítésre, leszívás, majd ciloxan csepp, ami szembe és fülbe való, de azt mondta orrba kell.
    Képzeld Botinak le volt nőve a bőr a kukiján. 1 hete kenjük krémmel, és már jobb. Azt mondta a doki, ha 2 hét alatt nem lesz jobb, akkor műtét. Szerencsére jól javul.

Maját én vittem el, neki vírusos torokgyulladása van. Nurofent adok neki, 1 ml-t hogy a torkán maradjon, nem ihat ehet utána. Ha rosszabul lesz vigyem vissza, nem akart azonnal adni ab-t.
    Fiúk hogy vannak?
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • fvzita

• Picibaba-függő
    « Válasz #3884 Dátum: 2011-08-16 04:12:38 »
    Sziasztok!

Már ezer éve jártam erre. De állandóan dolgozom......A bölcsibe most szünet van. 29-én kezdődik újra. Eddig a mama vigyázott rá. A héten apa van szabin, jövő héten én leszek VÉGRE! Már hulla vagyok.

Ildi!
    Ha nagyon köhög Maja, én azt tudom csak tanácsolni,vidd el egy gyerekpulmonológushoz. Biztos ami biztos, nehogy úgy járjatok mint mi a Zelmával. :-\

Zelma is csak januártól megy oviba, de még nem tudok részleteket. Majd valamikor megkeresem az óvoda vezetőt.

Vasárnap voltunk az Állatkertben, tettem fel a facebookra képeket! :P

Zelma már majdnem szobatiszta, csak a kaki nem megy még a wc-be. Nem baj, majd lassan az is menni fog.

Na megyek. Öltözök aztán irány a meló!
    Puszi mindenkinek!!!!

Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media