2020. július 15., szerda - Henrik, Roland napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: [1] 2 3 ... 261

2008 decemberi babák!:)

(Megtekintve 219136 alkalommal)
  • petra655

• Újszülött
    2008 decemberi babák!:)
    « Dátum: 2009-04-14 23:36:02 »
    sziasztok!az én kislányom 2008 dec 6.án született:)))))))))
  • turanv

• Picibaba-függő
    Re: 2008 decemberi babák!:)
    « Válasz #1 Dátum: 2009-04-20 23:07:29 »
    Az én fiam, Normann Kristóf 2008. december 21-én született.
    Turán Viktória ;)

• Nanesz

• Kisded
    • **
    « Válasz #2 Dátum: 2009-05-04 14:47:57 »
    Sziasztok!
    Nem lehetne ezt a topicot feléleszteni?
    az én kislányom december 16.án született:)
    Gyertek,Beszélgessünk... ;) :)
    Heni

"A boldogságot nem lehet ajándékba kapni, egyetlen titka: adni,mindig csak adni. Jó szót, bátorítást, mosolyt, hitet. És sok-sok önzetlen szeretetet."

• turanv

• Picibaba-függő
    « Válasz #3 Dátum: 2009-05-12 09:47:12 »
    Szia Nanesz és sziasztok 2008 decemberi anyukák!

Beszélgessünk! :) Kíváncsi vagyok, milyen nagy már a picurotok, jön-e a foga, mennyire fordul át stb.

Írjatok!!!
    Turán Viktória ;)

• Nanesz

• Kisded
    • **
    « Válasz #4 Dátum: 2009-05-13 22:36:22 »
    Szia!
    Bocsi,nem voltunk itthon nem tudtam reagálni.örülök,hogy írtál!Jó lenne aha a töbiiek is előkerülnének és egy jó kis cspat lennénk:)
    Kislányom dec 16.án született,császármetszéssel.Sajna tejem már nincs:(amit nagyon nagyon sajnálok,azt hittem ,hogy most majd tovább fogok tudni szoptatni...tápszer kellett a tejem mellé neki már születésétől fogva:(Ti hogy álltok ezzel a dologgal?
    Mi forgolódunk oldalra hasra meg ritkábban hasról hátra.És elkezdett huncutkodni ha szólnak hozzá,elfordítja a fejét és vigyorog közben:)
    Ja és mindig mosolygunk mindenen:):):)
    Heni

"A boldogságot nem lehet ajándékba kapni, egyetlen titka: adni,mindig csak adni. Jó szót, bátorítást, mosolyt, hitet. És sok-sok önzetlen szeretetet."

• turanv

• Picibaba-függő
    « Válasz #5 Dátum: 2009-05-14 12:47:44 »
    Szia Nanesz!

Nem tudom, hogy írnak-e ide mások, úgy látszik, csak mi ketten szültünk 2008 decemberében.  ;D

Én is császármetszéssel szültem, március közepétől adtam neki kiegészítő tápszert, aztán áprilistól már csak azt kap, elapadt a tejem. De ezért nem ölöm kútba magam.
    Kristóf hálistennek nevetős, ha viszont akar valamit, akkor nagyon élesen sír. Sikongat, most kezdi a kacagást tanulni, ismerkedik a krumpli ízével, egyelőre utálja, nagyon jön a nyála és tömi a csuklóját a szájába. Sokszor erősen bezárja a száját és úgy ad ki mindenféle hangokat. Forog már hasról hátra és hátról hasra, ez utóbbinál feltámaszkodik a kezével, bólogat, mint a bólogató kutya az autókban és összezárt szájjal néz rám. Egy idő után ezt a pózt megunja és belefúrja a fejét a lepedőbe.
    Elaludni úgy alszik el a kiságyában, hogy körbe-körbe löki magát a lábával, rendszerint keresztben van az ágyon, mikor már szundikál és ráhúzza a fejére a rácsokat védő oldalpárnát, a fejét a rácshoz nyomja.
    Idegenekre imád rámosolyogni, főleg a nőket szereti.

Egyelőre ennyi, írj te is. Remélem, találunk még 2008 decemberi anyukát.

Viki
    Turán Viktória ;)

• Nanesz

• Kisded
    • **
    « Válasz #6 Dátum: 2009-06-03 14:28:19 »
    Szia!!!
    Hogy vagytok mi újság veletek??
    Bocsi h nem írtam ,de időhiányba szenvedtem most kezdtem utolérni magam...
    Ide tényleg nem ír senki?
    És akik az elején írtak?ők hol vannak?
    Hahó csajok decemberi babások tessék jönni!!!!!!!!!
    Heni

• ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #7 Dátum: 2009-06-04 16:11:45 »
    Sziasztok.

Ildikónak hívnak, kisfiam Botond december 31-én született.
    4 hónapos koráig csak szopizott, aztán elkezdtünk pépet és gyümit enni (védőnő tanácsára) és tápszerrel egészítem ki a tejem. Mára már főzelékeket is eszik.
    Ma mértem 7010 g (3100-zal született).
    Elég lusti angyalom, csak oldalra forog és keresztben, ahogy Viki írta. A fejét emelgeti háton fekve, hason utál, igaz mióta felkönyökölt kicsit jobb.
    Rengeteget gügyög, sikongat.
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
    [img]http://lbyf.lilypie.com
  • turanv

• Picibaba-függő
    « Válasz #8 Dátum: 2009-06-04 16:54:40 »
    Kristófról egy kép:

már jön két foga.

Szerintem lassan mászni fog, már emeli a fenekét, csak még nem tudja megtartani.
    Turán Viktória ;)

• Nanesz

• Kisded
    • **
    « Válasz #9 Dátum: 2009-06-04 22:46:13 »
    sziasztok csajok!
    Na végre már hárman vagyunk!! :D
    szia Ildikó örülök h jöttél!!!Milyen főziket esztek már?Miért kellett elkezdeni a hozzátápit?Nem hízott rendesen?

Viki!Gratula Kristófnak!Nagyon ügyi,akkor tényleg nemsokára mászni fog ::)
    Fogacskához is gratula.nekünk még sehol semmi.

Kittim forgolódik jobbra balra de olyannyira h ezt a módszert használja a közlekedésre.' percre megyek ki a konyhába és már a szoba másik végébe találom :o odagurul :D
    ja jut eszembe:Légyszi szavazzatok a kiscsajomra fent van a júniusi szépe között eddig neki van a legtöbb szavazata.Ha nem gond csajok nyomjatok rá minden nap egyet légyszi-légyszi!! ;) :-*
    Heni

• ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #10 Dátum: 2009-06-05 11:09:23 »
    Szia Nanesz!

Azért kezdtük a hozzátápit, mert kevés volt a tej, mindig éhes volt. A védőnő azt mondta ne adjak tápszert Csöpinek, inkább pépet és főzit. A védőnő szerint azért nem lenne jó a tápszer, mert azt üvegből issza és nem fog szopizni, mert azzal többet kell dolgoznia. Én vívódtam egy ideig, de aztán már 1 órát sem bírt ki, szereztem egy mérleget és kiderült 20-40-et szopik. Sokat sírt, már nem tudtam levinni a ház elé sem, aztán anyu és a párom meggyőztek és hiába csak szoptatni akarom 6 hós koráig (lányommal sikerült) muszáj adni mást is. Főzeléket répával kezdtük, sütőtök, borsó, vegyes zöldfőzelék, paradicsomos burgonya. A sütőtököt imádja a legjobban, van olyan, ami gyümivel van higítva.
    3 napja viszont nem akar szopni, csak éjjel, napközben csak közelítem a cicihez és ordít torkaszakadtából, ha elveszem onnan abbahagyja, úgyhogy tápszert is kap most már.

Kitti hányszor kel éjjel?
    Mikor fordult hasra?
    Csöpi utál hason.

Napközben hogy alszanak a manók és mennyit?

Ha érdekel elolvashatjátok a naplónkat, Cz.Botond néven vezetem.
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
  • birsalma79

• Picibaba-függő
    « Válasz #11 Dátum: 2009-06-05 18:42:30 »
    Sziasztok! Szia Nanesz!

A mi pici tündérkénk december 12-én született, elviekben dec. 25-re voltam kiírva, de az utolsó hónapban naponta beszéltem hozzá, hogy azért jó lenne a karácsonyt már itthon hármasban tölteni, bejött  ;D ;D
    Vanda nagyon édes, nyugodt, mosolygós baba nagyon szerencsések vagyunk (bár a mosolygás újabban csak az ismerős arcoknak jár, az idegeneknek most pityergés jut), a kórházi napokat szinte végigaludta, a hangját se hallottuk. 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, csak szopizik, és ameddig csak lehet szeretném is szopiztatni (hála isten van is tejcink bőven), a gyümiket most kezdtem vele kóstoltatni, az alma önmagában nem smakkolt, banánnal vegyítve már igen, most a banánt adom neki hogy azért szokja azt is külön. Az őszibarack sajna kitolt velünk, hányás, hasmenés....egy ideig mellőzzük.
    A fogak nagyon szekírozzák szegényemet, már nagyon meg van duzzadva az alsó és felső ínye is.

A csukott szájjal dumálás nálunk is megy ezerrel, na meg a nyálbuborék fújás ;D ;D

A sétával egyenlőre meg vagyunk lőve, mert ő csak hason hajlandó aludni, most már annyira ülne fel, húzza nyakát lábát. Mindkét oldalra fordul rendesen, egyszer hasra csapta magát, de meg is ijedt mert csak nézett rám bambán, hogy most mi van ilyenkor.. :o ??? gyorsan segítettem neki, és lassan visszafordítottam.

Ő a mi kis angyalkánk:

• Nanesz

• Kisded
    • **
    « Válasz #12 Dátum: 2009-06-08 08:58:03 »
    sziasztok!
    Birsalma!Csodaszép a kiccsajod:)séta majd ,menni fog.Talán sokat van kézbe és igényli,kint is...

ovildo!teljesen megértelek akkor htápit illetően...nálam kb úgy mint nálad csak én fiamat sem tudtam szoptatni sajna,mondjuk ott más okok is voltak...Én teljesen belebetegettem h nincs elég tejem ...úgyanígy én is nagyon akaratos voltam hiába beszéltek a fejemmel szinte már mindenki...Kitti is azt csinálta amit Botondod,sokat nyűglődtünk...

Csajok!most már kétszer megjött,szülés óta...amikor kb peteérésem van akkor megfeszül a cicim és jön belőle pár cseppnyi tejci.Ez létezik? ilyenkor mi van?vissza tudnám hozni a tejemet??

Viki!Merre vagy?

Na lépek du megyünk dokinénihez,bvan még egy prevenár oltásunk.remélem nem lesz gond...

Heni

• fvzita

• Picibaba-függő
    « Válasz #13 Dátum: 2009-06-08 19:44:16 »
    Sziasztok!
    Kislnyom, Zelma baba 2008. december 22-én született Celldömölkön!

• ovildo

• Picibaba-függő
    • babóca
    « Válasz #14 Dátum: 2009-06-09 10:02:10 »
    Sziasztok!

Nanesz. Mi a helyzet az oltással? Mi nagyon megszenvedtünk a prevenárokkal, mindig láz lett a vége és több napi nyűgösség.

Birsalma. Édi a csajszi, tetszik a sok haja, nagyon szép. Mi is küzdünk a sétákkal. Volt hogy nem akart elfeküdni a kocsiban, akkor felraktuk a hordozót, aztán abban sem volt jó, mert úgy lecsúsztatta magát, hogy a lába égnek állt. Most újra fekszik a kocsiban, tettem fölé játékot, meg 3 db kézbe vehetőt viszek magammal, azt cserélgetem neki.

Viki eltűnt, fórumjátékoknál szoktam látni az aktivitását.

fvzitaSzia. Gyere gyakran. Írj a manódról, mit eszik, hogy alszik stb.
    Ildikó

Maja és Hédi

Botond

Betti
Oldalak: [1] 2 3 ... 261

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház