2019. április 22., hétfő - Csilla, Noémi napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]

fogamzásgátlás

(Megtekintve 33130 alkalommal)
  • Ella

• Nagycsoportos
    Re: fogamzásgátlás
    « Válasz #105 Dátum: 2010-07-29 15:43:08 »
    A férjem abban sem bízik. Szerinte akkor is elfelejteném. Azért remélem meg tudom róla győzni. Valahogy még mindig szimpatikusabb, mint az önmegtartóztatás. ;D Elég most böjtölni, hogy veszélyeztetett terhes vagyok... :-\

• Encsi23

• Vendég
    Re:fogamzásgátlás
    « Válasz #106 Dátum: 2011-04-08 16:08:18 »
    Hát ez a fogamzásgátlás nagy fejtörést okoz a nõknek! Én probaltam mar az inekciót,de rosszul voltam tõle+havonta 2szer jött meg! Aztán áttértünk az óvszerre,ami miatt jövõhéten megyek mütétre,ugyanis terhes lettem! A dokim ajánlja a spirált,de attól nagyon tartózkodom. Túl sok rosszat hallottam már róla! Egy szó mint száz:mi az ami tényleg megbízható? És miért csak a nõknek kell a fogamzásgátláson gondolkodni?
  • Meril86

• Nagycsoportos
    • Gyönyörű Hercegnőnk
    « Válasz #107 Dátum: 2011-04-09 14:31:47 »
    Nekem még mindig a spirálom van, mirena, júniusban lesz 2 éve hogy fent van, kutya bajom sincs, a havi vérzést már el is felejtettem hogy milyen, szóval csak jót tudok róla írni, tapasztalatból!!!  :D

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #108 Dátum: 2011-04-09 14:45:21 »
    meril86! Szerinted merjek belevágni? Milyen fajta van neked?
  • Meril86

• Nagycsoportos
    • Gyönyörű Hercegnőnk
    « Válasz #109 Dátum: 2011-04-09 23:08:25 »
    Én csak ajánlani tudom neked, ugyanis én meg vagyok vele 100%-ig elégedve, az orvosom javaslatára tetettem fel, még csak a kérdés sem merült fel nálam, hogy esetleg valami mást kipróbáljak, ugyanis azelőtt se gyógyszert, sem spirált nem használtam. Lassan 2 éve nincs havim, de ez nem probléma, mivel az orvos elmagyarázta hogy miért is nincs, és a tájékoztatójában is le van írva az oka. Kellemetlen volt, mivel szülés után 6 héttel tetettem fel, így a méhem sem volt rendben még, voltak alhasi fájdalmaim, nem vészesek, fél perces alig érezhető fájások, amik megszüntek 3 hónap után. Mirena a neve, és az ára egy kicsit húzós, de ha belegondol az ember, hosszú távon megéri. Se tamponra, se betétre, se gyógyszerre nem kell költeni utána, és nincs az hogy elfelejtem bevenni!! 100%-os védelmet biztosít már a feltétel után!!  :-*

• nikletty

• Picibaba-függő
    « Válasz #110 Dátum: 2011-04-10 08:55:36 »
    Meril,
    és babatervezésnél nem okoz galibát?Visszatér minden? ::)
     :-*

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #111 Dátum: 2011-04-10 09:26:10 »
    Köszönöm a valaszt Meril!hallottam mar errõl a fajtaról sokat,de az a kérdés mindig bennem van,hogy jó e az,hogy nincs menses. Nem art ez? hisz felboritod a szervezeted normalis müködését. Nem bántásként irom!
  • Ella

• Nagycsoportos
    « Válasz #112 Dátum: 2011-04-10 20:57:30 »
    Nekem már lehetne gyógyszert szednem, mert már elapadt a tejem, de megint rossz lett a citológiám. :( Marad a Pharmatex, ami nem olyan vészes, ha zuhany után használja az ember, úgy kevésbé csíp. :D

Amúgy szerintem egy abortusz is képes hosszabb időre felborítani a szervezet normális működését, az esemény utáni tablettáról nem is beszélve. A hormonspirált egyedül az idegentest-érzés miatt nem akartam feltetetni, pedig tényleg csak jókat hallok róla és hosszabb távon anyagilag is jobban megéri. És ha azt is hozzávesszük, hogy nem kéne tampont venni jó pár hónapig, évig... ;D

• Meril86

• Nagycsoportos
    • Gyönyörű Hercegnőnk
    « Válasz #113 Dátum: 2011-04-10 22:55:48 »
    Kérdeztem a babatervezést is, hisz mi is szeretnénk majd azt hiszem, idővel,  ;D ;) és ha levetetem, akár azonnal is teherbe eshetek, ha a szervezetem is úgy kívánja, ki mennyire nyitott egy terhességre, nekünk nehezen lett. A másik kérdésre válaszolva, hogy jó e ha nincs menstruáció, a válaszom, igen, nekem mindenképpen  ;D ;) de az orvosom is megnyugtatott, hogy ez teljesen normális, nem borít fel semmit, ugyanis, nem termelődik. Elöli a nyálkahártyát, és ezáltal nem termelődik. Ella hidd el semmiféle idegentest érzés nincs a spiráltól, max. első 3 hónap, de szerintem nekem a szülés miatt volt ez. És igen, jó hogy nem kell bajlódnom a tamponnal, meg a havival.  ;D ;) :-*

• Ella

• Nagycsoportos
    « Válasz #114 Dátum: 2011-04-11 16:03:09 »
    Meril! Persze, hogy nem érez semmit az ember (még szép is lenne!), de én mentálisan nem tudnám elviselni, hogy van valami a méhemben, hiába biztonságosabb, mint a hagyományos spirálok. Pedig próbáltam meggyőzni magamat, de nem sikerült. :( Most várom, hogy rendeződjenek a dolgok, legyen egy jó citológiai eredményem és újrakezdjem a Dianét. :D Addig Pharmatex... :P

• Meril86

• Nagycsoportos
    • Gyönyörű Hercegnőnk
    « Válasz #115 Dátum: 2011-04-11 22:36:07 »
    Mindenki ahogy érzi!!  ;)

• andi01

• Vendég
    « Válasz #116 Dátum: 2011-06-17 12:22:32 »
    Sziasztok!

Én is hallottam már olyat hogy valaki spirál mellett terhes lett. Nekem a gyógyszer nem vált be mert némi melléhatásként kijött a candida rajtam aztán diétázhattam meg öntöttem magamba a candid plust mire elmúlt. Nekünk az óvszer vált be bár keveset találkozunk így nem olyan nagyon drága :DD
  • melani77

• Újszülött
    « Válasz #117 Dátum: 2011-07-18 02:13:09 »
    szia andi hasonlóképp vagyunk nálam még óvszer és kúp se jó
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház