2019. április 22., hétfő - Csilla, Noémi napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 94 95 [96]

Fiatal édesanyák,kismamák beszélgessünk!

(Megtekintve 97546 alkalommal)
  • mosoly001

• Picibaba-függő
    Re:Fiatal édesanyák,kismamák beszélgessünk!
    « Válasz #1425 Dátum: 2013-02-09 10:47:36 »
    Sziasztok!

Jó rég jártam itt, de szerencsére azóta nálunk is minden oké már, és talán a következő lurkóval már egyszerűbb lesz... :)
    Janka mindjárt 1 éves lesz, január óta megállás nélkül megy, hihetetlen, egyik napról  a másikra elindult..
    Tervben van a kistesó is, reméljük még idén beköszönt a gólya :)

Én nem ittam a tejtermésre a teát, mert nem használt. Alkoholmentes sört ittam, minden nap. Na, attól lett bőven tejem, meg term.gyógyászhoz járok, ő adott tűt a fülembe.. :) Még mindig van tejem, bár már csak 2-3 naponként cicizik a Janka, épp, mikor rájön..
    Most értünk a hisztis korba, ha valamit megtiltok neki, vagy valamit nem kap meg, csapkod és üvölt...nem egyszerű kezelni ezeket a kitöréseket, mert mi sem vagyunk minden nap egyformán higgadtak... de nem engedünk.. :):) Ti hogy vagytok?

• KisLuca

• Újszülött
    Re:Fiatal édesanyák,kismamák beszélgessünk!
    « Válasz #1426 Dátum: 2013-03-21 19:04:49 »
    Sziasztok!

Látom Nálatok is beköszöntött a hisztikorszak...hát nálunk is bontogatja szárnyait! :-\
    Az elmúlt 1 hónapban, főleg öltöztetéskor... utálja!
    Bár ez sem mindig igaz, 2 hete családi fotózáson jártunk a Kicsicsodánál.
    A fotós lánynak előre szóltam, hogy lehet leszek emiatt gondok, hiszen ott többször átöltöztünk, rengeteg kellék stb. van. És nem volt! Úgy látszik azért tud viselkedni! :D
    Vagy csak elbűvölte Judit a fotós! ;)
    Egyébként ajánlom Őt mindenkinek, szuper, extra türelmes, kedves és szuper képeket készít!
Oldalak: 1 ... 94 95 [96]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media