2019. június 20., csütörtök - Rafael napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 63 64 [65]

Élet az első babával

(Megtekintve 80995 alkalommal)
  • ancsi92

• Újszülött
    Re:Élet az első babával
    « Válasz #960 Dátum: 2013-03-18 23:41:40 »
    Kedves Anyukák!

A kérdőívem kitöltésével elősegíti az Apor Vilmos Katolikus Főiskola keretein belül csecsemő és kisgyermeknevelő, gondozó hallgatóként végzett kutatásom eredményességét. Kutatásom témája az étkezési- és táplálkozási problémák bölcsődés korban. A kérdőív kitöltése névtelenül történik, az eredményeket csak kutatási célra használom fel! Köszönöm, hogy minden kérdésemre válaszol!

A kérdőív: https://docs.google.com/forms/d/1kgLFvqmtuwVQ8V5ERHVibyIuIy6yQfNDMGOy9xkxdtM/viewform
  • KisLuca

• Újszülött
    « Válasz #961 Dátum: 2013-04-17 13:40:14 »
    Sziasztok Anyukák!

Szeretném megkérdezni, hogy első cipőnek mit javasoltok?
    Már mint persze, betétes Siesta stb.
    Szandált vehetek-e már, fogja-e olyan jól a lábát, mint egy zárt cipő? Még csak felállunk, pár lépést megyünk, de hamarosan beindulunk! :)

Valaki említette Tündik Judit babafotóst, illetve a Kicsicsodát!
    Mi is nagyon szeretjük,  bennünket már többször fotózott, én is ajánlom Őt!

• Bariviki

• Újszülött
    « Válasz #962 Dátum: 2013-05-07 15:20:05 »
    Szia Luca!

Tündik Judit munkáját én is ismerem, mi is jártunk már kétszer nála!
    Tényleg nagyon kedves és türelmes, szeretnénk majd újra fotóztatni vele, láttam, párat az új lifestyle képeiből a honlapján. Nagyon tetszenek, nektek is ilyen stílusut csinált, mert akkor ha nem túl nagy kérés küldessz párat priviben? Köszi előre is
  • csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #963 Dátum: 2013-05-14 19:36:26 »
    sziasztok!!
    egy kérdésem lenne  tapasztalt anyákhoz :) a kisfiam most lesz 1 éves, kb 2 hónapja kezdett el engem harapdálni, a hajamat tépni, karmolni, csapkodni.. de csak engem, apukáját "csak" karmolja.. ez normális? vagy esetleg beszéljek vkivel erről? mert mutatom neki, hogyan kell szépen, simogatni..  ha normális, hogy szoktassam le róla?
    soha nem kiabáltam vele, nem idegeskedek elötte, a párommal nem vitázunk elötte. ha feszült vagyok, kimegyek a konyhába elszámolok 10ig és igyekszem nyugodtan visszamenni a fiamhoz. persze 1-2x becsúszik a feszült hangulat, de vele sose vagyunk türelmetlenek.
    csak hát elég rossz érzés, hogy ezt csinálja :(
    köszi, ha tud vki vmit!!
    ♥♥♥♥

• Bogika04

• Újszülött
    « Válasz #964 Dátum: 2013-05-17 14:31:51 »
    Sziasztok!

Szülinapi fotózásra éppen egy jó babafotóst keresek, elvégre egyszer 1 éves az ember lánya, nem? Ma felhívtam Tündik Juditot, nagyon szimpatikus volt, minden kérdésemre türelmesen válaszolt, meg is beszéltünk mindent! :)(
    Örülök, hogy Rátok hallgattam! Köszönöm szépen a tippet Nektek! :)
    Majd beszámolok!  :)
  • mosoly001

• Picibaba-függő
    « Válasz #965 Dátum: 2013-05-18 10:43:30 »
    csucsubaba!
    nálunk a Janka nem csinált ilyet. Ő csak dobált minket dolgokkal, nem volt kellemes, de olyankor határozottan megfogom a kezét és megmondom, hogy nem szabad, mert az anyának fáj. Nem tetszik neki, sír, de 4-5.-re megérti.

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #966 Dátum: 2013-06-11 19:13:32 »
    mosoly!
    szerencsére csillapodott a helyzet :) legalábbis pár napja már nem csinálja, csak mikor játszunk, de akkor is módjával.
    én megfogtam a kezét és mondtam neki, hogy ez fáj, simizzen és simiztem vele az arcomat :) most már próbál ő is szépen nyúlni :)
    jobban aggódtam, mint kellett volna :)
    ♥♥♥♥

• tedi

• Újszülött
    • anyuka
    « Válasz #967 Dátum: 2017-03-29 14:40:59 »
    Sziasztok,
    Edina vagyok, Sólymárról. Sajnos nagyon kevés tapasztalatom van a gyerekneveléssel kapcsolatosan. A párom külföldön dolgozik, anyukám messze lakik tőlünk, és egyszerűen nincs kivel megbeszéljem az aggodalmam. A védőnő azt mondta minden rendben, de én úgy gondolom a kislányom allergiás valamire. Bármihez hozzáér a bőre azonnal bepirosodik. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Köszi a segítséget.
    Tolnai Edina
  • Dorina_K

• Újszülött
    « Válasz #968 Dátum: 2017-04-20 15:32:53 »
    Sziasztoooook,

Az én kicsi kincsem augusztusban született, 58 cm-vel és 3622 grammal. Lara azóta nagyon szépen cseperedik, nem bír magával, kezdi felfedezni a világot és nagyon rossz alvó. Sajnos apukájával gyakran vannak álmatlan éjszakáink, de a reggeli mosolya mindenért kárpótol. A védőnő heti rendszerességgel jár hozzánk, mert minden miatt aggódom. Már kezdem rosszul érezni magam a sok kérdés miatt, ezért hozzátok is fordulok. Lara popsija az utóbbi időben nagyon erősen felmaródott a pelenkában, ezért popsikrém keresőben vagyunk. Tudom, hogy nem ez a mérvadó, de... a Sudocrem illata egyszerűen zseniális. Ettől függetlenül persze, érdekelne a jótékony hatása is. Nektek mik a tapasztalataitok róla?

Köszi,
    Puszi
  • tedi

• Újszülött
    • anyuka
    « Válasz #969 Dátum: 2017-08-11 09:40:39 »
    Sziasztok! Nagyon érzékeny a kisbabám bőre ezért a lehető legjobb krémet szeretném használni. Mit javasoltok? A Sudocrem tényleg olyan jó, mint amilyennek mondják?
    Tolnai Edina
Oldalak: 1 ... 63 64 [65]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media