2019. július 23., kedd - Lenke napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65

Élet az első babával

(Megtekintve 82444 alkalommal)
  • Bébibogyó1211

• Újszülött
    Re:Élet az első babával
    « Válasz #930 Dátum: 2012-07-08 15:02:52 »
    Sziasztok!
    Mi most leszünk 11.-én 7 hónaposakde már nagyon ügyes a kis Réka!Sőt már jön a fogunk is.
  • Encsi23

• Vendég
    « Válasz #931 Dátum: 2012-07-08 16:07:42 »
    Bébibogyó! Miket csinál már Réka?
  • csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #932 Dátum: 2012-07-30 15:16:02 »
    sziasztok!
    jól eltűntem :) most sem nagyon van időm, nem értem azokat, akiknek több gyerkőcük van, hogy tudtok még netezni is :D
    nekem csak egy babám van és a párom :D de nincs időm semmire.
    szerdán megkaptuk az első védőoltásokat, péntektől meg folyamatos hiszti van. ahogy leteszem, üvölt, ráadásul megint fáj a pocija tegnap óta :( és a hőmérséklete is 37,2-4 között van, és nagyon forró. elvileg normális.
    remélem mindenki jól van, ha lesz kicsivel több időm, elolvasgatom az újdonságokat :)
    puszi csajok és babák :)
    ♥♥♥♥

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #933 Dátum: 2012-07-30 16:20:44 »
    Anikó! Mi történt a picurral,h hisztizik? csak nem ölbe kapott a kis drága? :) nekem is harcol Luca,h vegyem fel. :) Amikor fájt a hasa,állandóan ráztam a hátsóját és megszokta. Szerdán már 1hósak leszünk! Felétek milyen az idő most? Meggyógyult picurkád?
  • csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #934 Dátum: 2012-07-30 20:53:52 »
    már 1 hónap? :) gratula! :)
    mi pénteken lettünk 2 hónaposak :)
    állítólag lehet a védőoltástól a hiszti, ez eltart pár napig. az tény, hogy az ölemben alszik a legjobbat.
    köszönöm kérdésed :) végre meggyógyult, semmi baja nem volt 3 napig. pénteken elmentünk sétálni, mikor elindultunk még nagyon meleg volt, rá 20 percre beborult és nagyon fújt a szél, mire hazaértünk átfagytam. igaz, gábort bebugyoláltam, mindig tartok meleg cuccokat magamnál, nehogy megfázzon, de a szél ellen nem tudtam semmit tenni. szombat reggelre arra keltem, hogy alig kapott levegőt, folyt a könnye és köhögött. ma mintha jobban lenne, remélem is. este picit vérzett a nózija is :(
    az orrszívást (porszívóval) viszont élvezi, becsukja a szemét közben vagy van, hogy engem néz :) a sírást is rögtön abbahagyja :) nagyon édes :)
    a hasa pedig szombat óta rossz megint, ma vettem egy nagyon drága csodaszert (colief), remélem használ. az infacol nem jött be..
    ti hogy vagytok?
    ♥♥♥♥

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #935 Dátum: 2012-07-30 21:23:05 »
    Az Espumisant nem próbáltátok? Nekem bevált Vandánál is annó,pedig ő éjjel-nappal orditott a pocija miatt! Most Lucánál is bejött,s még a bukása is megszűnt azóta! Vagy a Gripe Water még,amiről sok jót hallottam! Tornáztatni szoktad? hogyan?

Köszi,megvagyunk. Az estéink nehezek,mire elalszanak a csajok! Luca visszatért a hajnal 1kor és 5kor keléshez mióta nem fáj a pocija! :) Ma egész nap csak evett aludt felváltva! Front van! :)
  • mosoly001

• Picibaba-függő
    « Válasz #936 Dátum: 2012-07-31 21:58:37 »
    Anikó!
    Jó neked, hogy nem sír a bébi a porszívó hangjára! Nálunk még nem kellett orrot szívni...viszont anélkül is üvölt, ha közelben a porszivó..

Encsi! Az a grip water miféle dolog? Csepp? espumisant fogok én is venni!

Anikó! Oltás után nem szoktál adni neki kúpot? Mindig adok neki egyet a biztonság kedvéért, az el is nyomja picit, úgyhogy a nyűgös időszakot átalussza, és lázas sem lesz.

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #937 Dátum: 2012-07-31 22:47:27 »
    Mosoly! A Gripe Water az víz! kicsit drága. azt hiszem 1,5dl kerül 2000forintba!
  • csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #938 Dátum: 2012-09-02 00:53:35 »
    sziasztok!
    jól eltűntem :) nagyon lefoglal a baba meg a ház körüli teendők.
    kedden voltunk méreckedni, 5 kg a kis pocok :) jól behozta a lemaradást! :)
    mostanában már fele annyit eszik, de mivel látszólag jól van, így nem foglalkozom vele. azért hétfőn mikor megyünk a köt
    ♥♥♥♥

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #939 Dátum: 2012-09-02 01:09:37 »
    szóval.. :)
    hétfőn megyünk a kötelező vizsgálatra, megemlítem.
    de itt mondhatok bármit..
    voltunk kedden méreckedni beszélgettem egy védőnővel, mert akkor még pár napja keveset evett, elkezdtett  nyáladzani meg nyújtogatni a nyelvét és sír kajálás közben, annyit mondott a nő, hogy a hasa. majd megyünk masszázsra vele.
    de mi valahogy a fogára gondoltunk. aztán pár babás öm mondta, hogy a foga.
    ezenkívűl még nagyon sokat sír, mindent bekapott, ami a szájához ért, beraktam az ujjam, és elkezdte szopizni :) így kb 3 napja cumizik, lehetetlen elválasztani :)
    már szépen emelgeti magát, a fejét sok percig megtartja :)
    nagyon édes, és bár a  néha kiborít, minden percét élvezem a babázásnak :)
    ♥♥♥♥

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #940 Dátum: 2012-09-02 01:16:26 »
    Mosoly, nem kúpot, hanem bébiparacetamolt kaptunk, de nem mertem adni, míg nem volt láza. már 2 szurin is túl vagyunk, szerencsére láztalanul

Babaanna, a colief nekünk nem használt, sőt! minden kijött belőle. maszírozni szoktam. még nekem sem ment le a hasam, de már szebb, én is 3 hónapja szültem. a súlyom se ment le, híztam is :D

éés csajok, ki hogy van?
    ♥♥♥♥

• csucsubaba

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #941 Dátum: 2012-09-15 20:05:46 »
    amit én adtam colief-et, azt a tejbe kell tenni (tápszerezünk), de a papíron leírtak szerint adtam :)
    ♥♥♥♥

• szandy22

• Csecsemő
    • *
    • Ápolónő
    « Válasz #942 Dátum: 2012-09-26 13:55:59 »
    Sziasztok! Mikor ti pocakosak voltatok volt e olyan, hogy rosszul lettetek majdnem, hogy elájultatok....nekem sajnos ma volt a második ilyen élményem, az elsőnél rohantunk a dokihoz, de nem csináltak semmit, most nem rohanok a dokihoz mert jobban lettem.....lehet, hogy ezt az időjárás ingadozást nem bírom....mert az első rosszullétemnél is ilyen front átvonulás volt...
    ilyenkor azt érzem, hogy hirtelen, ellep a forróság és szakad rólam a víz, hányingerem van, a szívem nagyon gyorsan ver, és érzem, hogy megy el az erőm, és össze fogok esni ha menten nem ülök le, valamint nem látok semmit, de viszont nem veszítem el az eszméletemet! Jobban lettem egy kicsit, és szerencsére hazaértem....és megmértem a vérnyomásomat RR:140/77 P:99, kicsit később RR:117/70 P:105
    Lehet hogy leesett a vércukrom??? Valakinek volt e hasonló tünete?
    Köszönöm a válaszokat!

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #943 Dátum: 2012-09-26 18:01:11 »
    Szandi! Alapból milyen a vérnyomásod? M nekem pl alacsony,terhesség alatt,ha felment 135/80 fölé ak ugyanigy éreztem magam. És sajna ez meg is maradt. A mai napig rosszul vagyok,ha front van.
  • szandy22

• Csecsemő
    • *
    • Ápolónő
    « Válasz #944 Dátum: 2012-09-26 19:53:59 »
    Encsi a terhesség alatt nagyon alacsony....de most kiugrott.és lehetséges, hogy a front miatt! :-( de már jól vagyok...:-D

Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media