2019. augusztus 18., vasárnap - Ilona napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: [1]

Anyukák, akik 2012. őszén-telén szültek! Beszélgessünk!

(Megtekintve 7622 alkalommal)
  • Menya

• Újszülött
    Sziasztok!

Szeretném olyan anyukákkal felvenni a kapcsolatot, akiknek hasonló korú babájuk van,mint az én kisfiam. Megbeszélhetnénk a napi gondokat, örömöket, nehézségeket. Tippeket, módszereket adhatnánk egymásnak. Jó babázást!
  • Menya

• Újszülött
    Re:Anyukák, akik 2012. őszén-telén szültek! Beszélgessünk!
    « Válasz #1 Dátum: 2013-01-30 14:46:17 »
    Sziasztok!

Nálatok is előfordul hogy a rendkívüli időjárásra érzékeny a picikétek? Az én Barnusom a meleget és a szelet nem szereti, akkor mindig nyűgös. Ellenben hideg időben is kint van a kertben és imád órákig sétálni.
    A szopiról nem is beszélve, amit még mindig 2 óránként kér, így egy kissé ki vagyok purcanva. Sebaj, még hagyom hogy ő irányítson.
  • Adri1992

• Újszülött
    Re:Anyukák, akik 2012. őszén-telén szültek! Beszélgessünk!
    « Válasz #2 Dátum: 2013-02-25 07:04:05 »
    Szia!
    November 4-én született a kislányom, Petra. Nagyon nyugodt baba. Az éjszakákat általában végigalussza, ritkán fordul elő, hogy felébred, de ha mégis akkor hamar visszaalszik. Kezd jönni a foga, de szerencsére az sem viseli meg, bár majd ha jobban beindul akkor majd kiderül mi lesz. Az időjárás se igazán viseli meg, bár a frontokat nem szereti, de nem mondhatnám, hogy annyia érzékeny lenne, csak olyankor egy picit hisztis, de hamar meg lehet nyugtatni.

Oldalak: [1]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media