2017. január 23., hétfő - Rajmund, Zelma napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18

Picibabánk lesz!!!

(Megtekintve 49549 alkalommal)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    tea
    « Válasz #135 Dátum: 2007-09-11 18:41:12 »
    Tudja valaki, hogyan kell inni a mélnalevél teát?
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Picibabánk lesz!!!
    « Válasz #136 Dátum: 2007-09-20 18:05:44 »
    Voltam dokinál. Nyitva van a méhszáj, méhnyak megrövidült. lehet, hogy kis pontos lesz a Lillababa. :) Bátoriakat meghazudtolóan. :)
  • Kata

• Csecsemő
    • *
    Picibabánk lesz!!!
    « Válasz #137 Dátum: 2007-09-20 19:04:31 »
    Hú, Adrienn, ez remek hír!!!!  :D  :D
    Bár benézni nem volt időm, de többször is gondoltam Rátok az elmúlt napokban!
    Érezni még nem érzel egyébként szinte semmit?
    Kata

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Picibabánk lesz!!!
    « Válasz #138 Dátum: 2007-09-20 19:52:58 »
    Érzem, hogy sokat feszül a hasam. Nagyon sokat mocorog a kicsi. Fájdalmaim nem nagyon vannak... még. :) Aludni is alig merek már. Izgulok, hogy mi marad ki a kórházi csomagból, hogy a fényképező működjön, hogy minden rendben legyen, hogy egyáltalán.... Izgalmas ez az egész.
  • b78szilvia

• Újszülött
    Picibabánk lesz!!!
    « Válasz #139 Dátum: 2007-09-20 21:30:43 »
    Jaj Adrienn sokat gondolok ám rád én is, lehet, hogy ma vagy holnap már lesz még egy babátok, nagyon izgi.

A végét én elég rosszul bírtam, már minden nap úgy keltem föl, hogy szülni fogok, de hiába, Füli a kiírt időpont után 5 nappal született meg. Közben mindenki kérdezgette mi van megvan már? Elég idegesítő volt.
  • Kata

• Csecsemő
    • *
    Picibabánk lesz!!!
    « Válasz #140 Dátum: 2007-09-21 20:37:42 »
    Képzeljétek, a védőnőtől és a dokitól is épp azt hallottam, amit Adrienn nemrég írt, hogy nem szabad a szüléssel kapcsolatban senkitől semmit kérdezni, sőt, ha esetleg magától mesélni akar róla valaki a környezetünkben, akkor udvariasan meg kell kérni, hogy ne tegye!!! Az utolsó hetekben lehet, hogy nem lesz könnyű ezt kibírni, hiszen nyilvánvalóan kíváncsi az ember, de azért lehet benne valami igazság...
    Kata

• Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Picibabánk lesz!!!
    « Válasz #141 Dátum: 2007-09-23 11:52:42 »
    Engem mostmár kifejezetten idegesítenek a szüléstörténetek. És mindenki el akarja mesélni az övét... Remélem, én nem ilyen vagyok, amikor nem vagyok terhes. Vagyis nem figyelek magamra, de mostmár figyelni fogok, mert tényleg baromi rossz, hogy én még előtte vagyok és azért midnegyikben van egy kellemetlen rész legalább. A legrosszabb, ha a családtagok (anyós) meséli az övét, így 30-35 év távlatából és neki szuperkönnyű volt, és csak .... brrrrrr... nem akarom tudni, hogyan született a férjem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként köszi mindenkinek az aggódást, de még nem akar jönni a baba. Tipikus Bátori!!!! Megvárat mindenkit. Egyébként ma Léni 2 órát hagyott aludni összesen. Szörnyű éjszakánk volt, úgyhogy a dokinak is mondtam, hogy ha lehet akkor ma ne szüljünk egyáltalán, mert én este még előtte egy nagyot szeretnék aludni. :) Erre persze Ő jót mosolygott, hogy ez nem tőle függ, de ígéri, hogy kíméletesen vizsgál, mint mindig. :)

Viszont: Amikor Léni született, a szülésznő és a doki is úgy vizsgált, hogy szörnyen fájt. Nagyon erősen csinálták, és szinte fölkentek a falra-asztalra. Mármint amikor azt nézték, hogy nyitva van-e a méhszáj. most annyira óvatosan vizsgál mindenki, hogy kezdek kételkedni abban, hogy az előző doki vizsgálata normális volt. Arra gondoltam, hogy mivel Léni a kiírás után egy héttel született, ezzel a durva vizsgálattal akarták beindítani a szülést... Volt valakinek hasonló élménye? Annyira szörnyű, hogy amikor először szül az ember, mennyire kiszolgáltatott. Nem tud semmit, bízik a dokiban. És én is csak most látom, hogy lehet, hogy mindezt lehetett volna így is??? Merthogy ez sokkal kíméletesebb és nem borzongtam volna akkor minden reggela vizsgálatok előtt...
  • vikike

• Újszülött
    Szia Adrien!
    « Válasz #142 Dátum: 2007-09-26 21:24:58 »
    Nekem volt, ugyanígy csinálta a doktornőm is és tényleg fáj, de ez azért kell, mert ezzel stimulálják a sejteket, amik a méhszáj kitágulásában segít, illetve segít elindítani a szülést. Nekem kétszer is csináltak ilyet 1 héten belül és a második után még aznap megszületett Bálintka. Remélem jól vaagytok, millió puszi nektek: mi hárman
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Picibabánk lesz!!!
    « Válasz #143 Dátum: 2007-10-24 15:20:11 »
    Amikor Lénivel voltam terhes, nekem is kétszer csináltak, de semmi haszna nem volt. Nem indult be tőle a szülés. Viszont baromi kellemetlen volt, soha többet ilyet nem akarok. Amikor Lillát vártuk, a doki kérdezte, hogy szeretnék-e most szülni, mert tényleg csak nagyon kicsi kellene, hogy beinduljon a szülés. Én természetesen nem-et válaszoltam. Ő megjósolta, hogy a vizsgálat nélkül még azna este vissza fogok menni... így is lett. :) Azért ez mégiscsak természetesebb. Jön, amikor akar. Nem kell beavatkozni!
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    Re: Picibabánk lesz!!!
    « Válasz #144 Dátum: 2008-04-23 15:15:02 »
    Kata szia! Rég jelentkeztél! már biztosan összeszoktatok kicsit!! Hogy ment a szülés? Milyen a megváltozott élet?
  • Holdacska

• Újszülött
    « Válasz #145 Dátum: 2008-06-06 07:51:16 »
    Udvozletem mindenkinek,elso alkalommal vagyok itt,szeretnek hozzatok csatlakozni ha nem banjatok.
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #146 Dátum: 2008-06-06 08:17:40 »
    Nem-nem. Sőt, nagyon örülünk. mesélj, mikorra várod a babócádat!?
  • Diu

• Újszülött
    « Válasz #147 Dátum: 2008-08-26 14:59:24 »
    Sziasztok! Ha szabad, akkor én is firkantok ide pár sort... Némi okosságot várnék a tapasztaltabbaktól. Nem az érdekelne, hogy ki hogyan szült (nem akarok tapintatlan lenni, csak éppen elegen rémisztgettek már eddig is a saját történeteikkel), hanem inkább, hogy mire figyeljek, milyen fatális hibát ne kövessek el, stb. Ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném. December 22-re várjuk a Picurkát.  Köszönöm!
  • zizi

• Nagycsoportos
    • bence 5 éves
    « Válasz #148 Dátum: 2008-08-26 17:07:32 »
    juj.nagy gratula. :Dde szép karácsonyi ajándék.mire gondolsz pontosan fatális hiba cimén? :)
  • Adrienn

• Administrator
    • Fanatikus Picibabás
    « Válasz #149 Dátum: 2008-08-26 19:47:38 »
    :) Igen, én is erre akartam kérdezni, hogy mire gondol... Szerintem nem létezik fatális hiba. A doki tudja, hogy mit kell csinálni... Talán én ha még egyszer csinálnám, akkor az első manónál is felhívnám a doki figyelmét, hogy ha lehet, akkor ne vágjanak gátat. Mármint a szülésznő figyelmét. Azaz akkor is szóltam, csak valahogy lesz...ták, hogy mit mondok. Határozottabb lennék sokkal, mint voltam. Dehát... szerintem mindenképp megszületik az a kicsi, hibázni nem lehet.
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
baleseti kártérítés Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media