2019. március 23., szombat - Emőke napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 100 101 [102]

Első babámat várom

(Megtekintve 120679 alkalommal)
  • Timcsoka

• Újszülött
    Re:Első babámat várom
    « Válasz #1515 Dátum: 2013-06-29 17:43:14 »
    Nagyon jól viselem, az első perctől kezdve nem volt semmilyen rosszullétem ahogyan mái napig sem és ennek nagyon örülök. Igazából még nem terveztük de nagyon várjuk a picit és nagyon megörültünk hogy teherbeestem. Izgulás még egyenlőre nincs, talán majd akkor mikor már megkezdődik a szülés.

• caty85

• Újszülött
    « Válasz #1516 Dátum: 2013-07-02 20:53:26 »
    Sziasztok! Az én első 3 hónapom elég kegyetlen volt! Minden ami a nagy könyveben meg van írva az nálam mind kijött! De már túl vagyok rajta és szépen gömbölyödök :D Most jelenleg nincs vele gondom rendben fejlődik már 21-ik hétbe lépett. Elég erőteljesebben rugdos sokat mocorog ami néha elég fura de már kezdem megszokni :) még elég sok időm van hátra úgyhogy még gyűjtöm az infokat a szülésről.
    http://picibaba.hu][/url]
  • KisLuca

• Újszülött
    « Válasz #1517 Dátum: 2013-07-04 15:35:24 »
    Sziasztok!

Mindenkinek szívből gratulálok! :)
    Kérdeztétek valahol a pocakfotózás! Én a Kicsicsodát, illetve Tündik Juditot ajánlom Nektek, nem csak a  pocak, hanem az újszülött,illetve most már a családi képeket is Ő készíti mindne évben rólunk! :)
    Nagyon kedves, türelmes, sok egyedi kellékkel, ötlettel! Mi imádjuk! :)
  • pancsika62

• Újszülött
    « Válasz #1518 Dátum: 2013-07-27 16:44:11 »
    Sziasztok. Én kisfiamat Október 31.ére várom most vagyok a 26.hétben. Már minden kényelmetlen mindenhogyan. Ráadásul ezt a rekkenő hőséget is nehezen viselem. Ti hogy viselitek?
  • Zoemami

• Újszülött
    « Válasz #1519 Dátum: 2013-07-28 09:06:57 »
    Zoe a nevem. Már két hónapja kivette az albérletet a kis pocaklakóm. Szépen fejlődik. Kicsit megijedtem amikor a netet böngészve megtaláltam az anyakönyvi részt. Az én babámnak nincs fizikai apukája. Ez a kapcsolat csak a baba fogantatásáig szólt. Tudom hogy sokan ezért most el fognak ítélni, de nem számít ez az én döntésem és az én életem. És szerintem nem én vagyok az egyetlen aki él ilyen lehetőségekkel. 33 éves vagyok és minden évvel csak csökkent volna az esélye annak hogy egészséges babát hozok a világra. Így lépnem kellett még akkor is ha sajnos nem dolgozom már egy jó ideje és aktívkorúakon tengetem az életem. Szerelmes bármikor lehetek de babát vagyis egészséges kisbabát már nagyon kevés ideig szülhetek. Na szóval megijedtem mert azt olvastam hogyha a gyerek apja nevéhez az van megjelölve hogy ismeretlen akkor el is veheti tőlem a gyámhivatal. Ez igaz? Még akkor is megteheti ha saját lakásom van amit nem részletre vettem és semmi tartozásom sincs sehol? Igaz hogy segélyen élek, de a családom is mögöttem áll. Nem akarom elveszíteni a kisbabámat miután megszültem. Lehet nem ide kellett volna írni ezt de más topiko nem találtam ahová ezt be írhattam volna. Ha valaki tud erről valamit kérem írjon.
  • Babybumm

• Újszülött
    « Válasz #1520 Dátum: 2013-08-13 15:32:59 »
    Szia, Livi vagyok 28 éves menyasszonyka :) Leírnám nektek a történetem dióhéjban. 3-4 hónapja hagytam abba a gyógyszert. Májusban volt egy epehólyag műtétem. Utána késett a menstruációm, volt egy cisztám meg a műtéti stressz miatt azt mondták. Aztán az előző hónapban megint késett 38 napra jött meg. Tegnap voltam a 38. napon. Semmi tünetem nem volt ,hogy lenne peteérésem. Sőt most van folyamatban egy hormontükör vizsgálat. A 21. napon lévő vérvétel megtörtént, vártam a mensim,hogy elmenjek a 4. naposra is. Aztán tegnap a nővérem unszolására vettem egy tesztet. Úgy csináltam meg,hogy tuti nem vagyok terhes, mert semmi tünetem nincs az ég világon. Se a mellem nem fáj , nem vagyok kívánós, nem hányok, sőt még émelyegni sem émelygek. Mint egy átlagos napon... Aztán ahogy ment fel a pisilés utáni csík , úgy jött ki a 2 csík a teszten ( Clearblue compact) Aztán,hogy biztosra menjek vettem ma is egy tesztet ( x-epil ) azt hittem nem jó, mert nem jelent meg egy csík sem. aztán későb ránéztem és ott volt a 2 db élénk csík. :) Közben a páromat elküldtem egy 3. fajta tesztet venni. De ezt már nem csináltam meg, miután láttam,hogy az előző is pozitív. Utána számoltam, és kb 5 hetes vagyok. Az utolsó mensivel számolva 5 hetes 3 napos. :) Ha minden igaz 2014.04.12én fog megérkezni a csöppségünk. Csütörtök reggel megyek a dokihoz, már kaptam időpontot. Kíváncsi vagyok mit mondd majd. Ti mit gondoltok? Nektek ,hogy zajlik a terhesség? Tünetek?
  • szandy22

• Csecsemő
    • *
    • Ápolónő
    « Válasz #1521 Dátum: 2013-08-20 21:00:32 »
    Sziasztok! Vettünk egy Nania gyerekülést ami 9-36 kg-ig jó, de Levike feje még nem ér fel a fejtámlához, és nem lehet lentébb állítani, van benne fejszűkítő betét is, és ülésszűkítő betét is. DE amikor elalszik benne a feje előre és oldalra bukik, és ez nekem nem teszik!!!! Ti használtok valamit? Mert arra gondoltam, hogy veszünk fejszűkítő betétet! Belinkelem, hogy milyenre gondoltunk! Ti mit gondoltok? Segítsetek nekem!
    Fejszűkítő betét! :  http://www.brendon.hu/Products/Details/53886

gyerekülésünk: http://www.brendon.hu/Products/Details/50997

• doula

• Újszülött
    « Válasz #1522 Dátum: 2013-09-25 17:03:31 »
    Sziasztok!

Egy 5 perces gondolatébresztő kérdőív kitöltésével nagyon sokat segítenétek egy várandóssággal kapcsolatos kutatásban.Az alábbi linken találjátok:
    https://docs.google.com/forms/d/1CW9RGBgNKEpbM Z-lQUTQjCqwn9rsz8fQwQaBKeMGt68/viewform

Kérlek töltsétek ki minél többen!Köszönöm! :-)
  • wakkancs

• Újszülött
    « Válasz #1523 Dátum: 2014-11-11 17:34:41 »
    Kedves Mindenki, egy nagyon izgi kutatáshoz keresünk kismamákat, akik szívesen kitöltenek egy kb. 10 perces online kérdőívet. Ha megosztjátok, az is szuper nagy segítség! A résztvevők között 5 db 10 000 Ft értékű DM ajándékutalványt sorsolunk ki! Előre is köszi! A kérdőív a linkre kattintva indul.
    http://adatbazis.selfip.com/capitris/index.php?pid=PR321&uid=TESZT
    adatbazis.selfip.com
    adatbazis.selfip.com
  • babaanna

• Újszülött
    « Válasz #1524 Dátum: 2015-08-10 13:39:11 »
    Zoé! Családjogi ügyvédet kérdezz meg biztos tudni fogja. A neten sokszor azért elrettentő dolgok vannak és sokszor nem is igazak. Szandy szerintem egyáltalán nem jó ha lötyög a feje de van olyan nyakpárna kicsiknek ami stabilizálja , de te is tudsz ilyet varrni, egyébként pár száz forint nézd meg neten.
    Nem tudom kinek mi a tapasztalata szülés után, de nekem gond volt a székrekedés és erre most találtam egy jó cikket: http://drprobiotikum.hu/temakorok/nogyogyaszat/kismamak-szekrekedesere-probiotikum.htm Ha valakit érdekel olvassátok el.
Oldalak: 1 ... 100 101 [102]

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media