2020. április 09., csütörtök - Erhard napja

mt

• Hírek:

Próbáltátok már az utónév kalkulátorunkat? Lessétek meg, hogy melyik utónév passzol a legjobban a vezetéknevetekhez. Sokat segít a születendő gyermek nevének meghatározásakor, de mókának sem utolsó. Jó szórakozást! :)
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102

Első babámat várom

(Megtekintve 137586 alkalommal)
  • mosoly001

• Picibaba-függő
    Re:Első babámat várom
    « Válasz #1485 Dátum: 2012-08-16 16:44:53 »
    Szandi! Azért ne éld bele magad, hogy biztosan előbb meglesz a picur. Nekem is mindenki azt mondta, már tök vártam az időpontot, hogy na...most akármikor jöhet már...és lám... 5 nappal túlhordtam...pedig nekem is mindig nagyobb volt Janka a méréseken... fene tudja, hogyan számolnak..de a végén már azt hittem, sosem fogok szülni.. :S :D

Szia Zsani! A terhesség is okozhat vashiányt és vérszegénységet. Szedsz valamilyen vitamint? Próbálj meg úgy táplálkozni, hogy minden vitaminból vigyél be, és valószínűleg fognak felírni valami vitamint is, és vasat!

• zsazsa0021

• Újszülött
    « Válasz #1486 Dátum: 2012-08-16 16:59:18 »
    Szia!

Nem szedek vitamint. Kb 12 hétig szedtem de mivel rosszul lettem tőle abba hagytam. Köszönöm a válaszod egy kicsit megnyugtattál. Tudod nagyon aggódom, hogy nehogy valami baj történjen. Ő az első babám .Nagyon sokan mondták már nekem, hogy túlságosan aggódó típus vagyok. Próbálok mindenből vitaminból bevinni a szervezetembe de úgy látszik ez nem elég.
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #1487 Dátum: 2012-08-16 17:41:09 »
    Sziasztok lányok!

Szandi, én is azt tudom mondani, mint Mosoly! Az UH mérések nagyon csalókák! Nekem eleinte nagyobbnak mérték Fruzsit, aztán kisebbnek! És lám, teljesen normális méretekkel született! De a többinél is mindig többet mértek! Az meg, hogy korábban jön, nos nem lehet előre megjósolni! Nórimat 2 nappal túlhordtam, Kami 11 nappal, Zolcsi 10 nappal jött korábban, Fruzsi pedig megindítással időre jött! Ja, és Zolcsival nov. 25-re voltam kiírva, a dokim okt. elején azt mondta, hogy nov. elején szülünk, de nov. közepe lett! :D

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #1488 Dátum: 2012-08-16 17:48:10 »
    Szia Zsani!
    Vas pótlásra a dokid ír fel vasat, a C vitamint tudod pótolni ilyen rágótablettákkal, amit patikában beszerezhetsz. A lényeg, hogy 1000mg-os legyen, mert abból napi 1et kell bevenni, míg a 100-as napi 10 tbl.-t jelent! Nem kell aggódni, ha szeded a vitaminokat, nem lesz semmi baj! :) Egyébként meg, ha nem szeded, a vasszinted nullára csökken, a szülésnél gondot okozhat, a babát pedig szúrkálni fogják!

• zsazsa0021

• Újszülött
    « Válasz #1489 Dátum: 2012-08-16 18:15:49 »
    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm. Betartom amit irtok. megfogadok minden jó tanácsot.
  • Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #1490 Dátum: 2012-08-16 18:36:17 »
    Nagyon szívesen!  :)

• Caty87

• Csecsemő
    • *
    « Válasz #1491 Dátum: 2012-08-27 21:30:37 »
    Sziasztok!

Zsani! Mikor a kislányomat vártam akkor én is vérszegény voltam és vasat kellett szednem.
    Most 35 hetes pocakos vagyok és most is kell vasat szednem, mert most is vérszegény voltam a vérvétel alapján.
    Minden rendben volt a kislányomnál, bár én a vasat  nem szedtem akkor rendesen, illetve két héttel szülés előtt kezdtem el rendesen szedni, mert a dokim  leszidott. Azt mondta hogy a szülésnél lehet gond, ha nem szedem rendesen, de nem a babával hanem velem, ha többet vérzek a kelleténél.
    Most rendesen szedem a vasat és már várom a szülést bár addig még rengeteg dolgom van.

A mosószódával kapcsolatosan azt tudom mondani hogy úgy tudom elég egy egész mosáshoz egy vagy másfél evőkanál. Kb. 1 éve mosok vele. De szeretnék mosódiót venni és azt hosszabb ideig kipróbálni.   

• mosoly001

• Picibaba-függő
    « Válasz #1492 Dátum: 2012-08-31 16:53:05 »
    Kismamik, anyukák, ki hogy van?

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #1493 Dátum: 2012-09-01 14:20:53 »
    Mosoly, én fáradtan!  :) Jövőhéttől kezdődik a suli, a lányoknak is, meg nekem is, úgyhogy még fáradtabb leszek! De még ez az év, és..... na nem kiabálom el, mert a végén nem sikerül!  ;) Amúgy meg, ha ez meglesz, akkor megyek tovább!  :) Van ám tervem rendesen, csak tudjam megvalósítani!  ;D

Ti hogy vagytok?

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #1494 Dátum: 2012-09-01 14:51:04 »
    Mosoly!
    Csatlakozom Szilvihez! Fáradtan! Kibukva! Luca 2napja össze-vissza kel éjjel! :o keveset alszom,sokat stresszelek!

Te jól vagy?
  • mosoly001

• Picibaba-függő
    « Válasz #1495 Dátum: 2012-09-01 17:31:05 »
    Mi jól vagyunk! Én is szeretnék menni suliba...olyan haszontalannak érzem magam néha itthon... Szeretnék tanulni valamit, csak önszorgalomból nem megy...kell valami, amit "muszáj" csinálni...akkor megy!!! :):) Keresek valami tanfolyamot, hátha... Bár apuka ma megjegyezte, jó lenne, ha már megint pocakos lennék.. :D

• Szilvi81

• Picibaba-függő
    « Válasz #1496 Dátum: 2012-09-01 18:09:46 »
    Mosoly, pocakosan is lehet tanulni! :) Tűzz ki valamilyen célt magadnak, és akkor könnyebben neki ugrasz a tanulásnak!

Encsi, hamarosan 2 lányod ovis lesz, csak Luca marad otthon, talán lesz időd pihenni! :)

• mosoly001

• Picibaba-függő
    « Válasz #1497 Dátum: 2012-09-01 18:19:13 »
    Tudom, csak amit nagyon-nagyon szeretnék elvégezni, ahhoz kell 900 óra gyakorlat is.. :S Meg egy csomó pénz... :( De ami késik, nem múlik, meg fogom csinálni, ha törik, ha szakad! :D

• Encsi23

• Vendég
    « Válasz #1498 Dátum: 2012-09-01 20:27:19 »
    Szilvi!
    Mire Maja normálisan beszokik az oviba,addigra Luca beindul a forgolódás terén,aztán csúszkálás(már ha úgy fog haladni,mint Vandáék) és örülök majd ha végzek estére mindennel! :D Am az éjszakával van a baj. Nem alszom. Hogy miért azt inkább hagyjuk! :/
  • szandy22

• Csecsemő
    • *
    • Ápolónő
    Első babámat várom
    « Válasz #1499 Dátum: 2012-09-02 14:53:49 »
    Sziasztok! Köszönöm mi jól vagyunk, igaz sokat fájdogál a lábam....nem tudok sokat menni...inkább pihentetem....
    Már alig várom, hogy megszülessen a kisfiúnk.....jövőhéten kérek időpontot 4D-re....Hétfőtől suli nekem is....és majd megtudom, hogy be kell e járnom órákra....
    Nagyjából ennyi! Mindenkinek további szép vasárnap délutánt....

Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102

• PocakkalHétről-hétre
    • Hányadik hétben vagy?
Kölyökpark
Mozgásterápia, okosító torna
Moonshine MFG Hungary
LogiLand.hu Webáruház
Rio Rendezvénykaszinó
Dr. Bátori-Kallós Picibaba.hu Verseny

Adaptive Media